Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Jedyne co ratuje ten numer, to pelniaki. Choc na moje 17zl nie macie co liczyc, zwlaszcza ze wzgledu na ilosc recenzji konsolowych.

Ojej, popsules mi humor na weekend. Na szczescie poprawie go sobie grajac na konsoli w Shoguna 2 i inne KONSOLOWE smiecie. Papcio, marudo. Za 17 zl kup sobie cukru (drozeje...) i sie doslodz, bos cos ostatnio ciegiem skwaszony i zgorzknialy tak, ze na sam twoj widok mleko kisnie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ratuje ten numer, to pelniaki. Choc na moje 17zl nie macie co liczyc, zwlaszcza ze wzgledu na ilosc recenzji konsolowych.

Ojej, popsules mi humor na weekend. Na szczescie poprawie go sobie grajac na konsoli w Shoguna 2 i inne KONSOLOWE smiecie. Papcio, marudo. Za 17 zl kup sobie cukru (drozeje...) i sie doslodz, bos cos ostatnio ciegiem skwaszony i zgorzknialy tak, ze na sam twoj widok mleko kisnie :tongue:

Znizka na gierki dotyczy sie prenumeratorow, ale zeby inni nie czuli sie pokrzywdzeni, to im tez wkrotce damy prezencik. Cierpliwosci. Wiadomo, ze ci z prenumerata maja lepiej/szybciej itd.

Znizka na koszulki jest dla wszystkich.

20 euro jest dla wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ratuje ten numer, to pelniaki. Choc na moje 17zl nie macie co liczyc, zwlaszcza ze wzgledu na ilosc recenzji konsolowych.

Ojej, popsules mi humor na weekend. Na szczescie poprawie go sobie grajac na konsoli w Shoguna 2 i inne KONSOLOWE smiecie. Papcio, marudo. Za 17 zl kup sobie cukru (drozeje...) i sie doslodz, bos cos ostatnio ciegiem skwaszony i zgorzknialy tak, ze na sam twoj widok mleko kisnie :tongue:

Znizka na gierki dotyczy sie prenumeratorow, ale zeby inni nie czuli sie pokrzywdzeni, to im tez cos fajnego wkrotce damy prezencik.

Znizka na koszulki jest dla wszystkich.

20 euro jest dla wszystkich.

Smugg, nie sądzisz, że to jednak trochę nie sprawiedliwe?Ja chciałem sobie zamówić prenumeratę, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo kupuje cd-a w dniu wydania w kiosku dosłownie 43 kroków od wyjścia z domu i żadnego numeru nie ominąłem.Ja jestem prawie jak prenumerator.

P.S. jak teraz zamówię prenumeratę to mi przyjdzie we wtorek i będę miał zniżkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, nie sądzisz, że to jednak trochę nie sprawiedliwe?Ja chciałem sobie zamówić prenumeratę, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo kupuje cd-a w dniu wydania w kiosku dosłownie 43 kroków od wyjścia z domu i żadnego numeru nie ominąłem.Ja jestem prawie jak prenumerator.

P.S. jak teraz zamówię prenumeratę to mi przyjdzie we wtorek i będę miał zniżkę?

No ja prawie kupilem kupon totka i teraz nie mam miliona zlotych. To dopiero niesprawiedliwe. Ale bez paniki, oferta znizkowa obowiazuje tych, co juz maja prenumerate i tych, co ja zamowia od nr kwietniowego.

Wiec jak to planujesz, to spokojnie poczekaj do premiery tego numeru, zamow i gierka bedzie twoja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, nie sądzisz, że to jednak trochę nie sprawiedliwe?Ja chciałem sobie zamówić prenumeratę, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo kupuje cd-a w dniu wydania w kiosku dosłownie 43 kroków od wyjścia z domu i żadnego numeru nie ominąłem.Ja jestem prawie jak prenumerator.

P.S. jak teraz zamówię prenumeratę to mi przyjdzie we wtorek i będę miał zniżkę?

No ja prawie kupilem kupon totka i teraz nie mam miliona zlotych. To dopiero niesprawiedliwe. Ale bez paniki, oferta znizkowa obowiazuje tych, co juz maja prenumerate i tych, co ja zamowia od nr kwietniowego.

Wiec jak to planujesz, to spokojnie poczekaj do premiery tego numeru, zamow i gierka bedzie twoja.

Ok dzięki, a z tym totkiem to faktycznie jakieś nieuczciwe xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znizka na gierki dotyczy sie prenumeratorow

Ajć ;/ Szkoda, bo już brachor się cieszył ze za 60zł kupi Homefronta ;(

Spokojnie, dla nieprenumeratow tez cos pokombinujemy, ale nieco pozniej. Don't cry.

Tak, ale wtedy prenumeratorzy też to dostaną.No cóż może to coś extra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CDA zacnie świętuje urodziny.Numer naprawdę genialny (nie, żeby inne były gorsze... :tongue: ).Moje 17 zł bez grosza możecie przekazać na Ferrari dla Smuga, ewentualnie dla Ghosta na Hondę "coś tam". :ninja:

PS.Smuggler, możesz delikatnie się "wysypać" i powiedzieć, o jakiej mniej więcej ilości dodatków jeszcze nie wiemy ( w sensie czytelnicy, bo Ty chyba wiesz :icon_wink: )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, już się doczekać nie mogę :D . CDA wychodzi dzień przed moimi dwudziestymi urodzinami, więc będą miał mega prezencik w postaci świetnego numeru CDA i Bionic Commando :D . Już się nie mogę doczekać by poczytać publicystykę i recenzję TDU2.

Mam nadzieję, że wstepniak jest odpowiedniej długości, a nie te popłuczyny którymi jesteśmy serwowani od jakiegoś czasu :P .

Jedyne co mnie zmartwiło, to to, że jest pewien brak w samym logu CDA... ale skoro to tylko jednorazowy skok w bok, to jestem już sposkojny ^^

teraz tylko zostało mi powtarzanie "oby do wtorku, oby do wtroku..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech ktoś rozpuści na zagranicznych forach co to się w polskim biznesie czasopism okołogrowych wyprawia, już widzę miliony zawiedzionych i zazdrosnych twarzy... i tak, czerpię z tego ogromną satysfakcję :D

A tak przy okazji, martwiłem się, że nie będę mógł wykorzystać tak wspaniałej zniżki, ale skoro to tylko dla prenumeratorów, to nic wielkiego się nie stało, Shogun stanieje, wtedy się go nabędzie :) I w tej sytuacji mam czyste pole do kupna koszulek.

All hail CDA! Aye!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy prenumeratorzy też to dostaną.No cóż może to coś extra.

No wiesz, daja nam swoja kase z gory, to wiadomo ze JAKIES przywileje miec musza...

No niby tak, ale jak zaglądnąłem kiedyś do koncika prenumeratorów, to się przeraziłem, że takie incydenty i cyrki się z tą prenumeratą wyrabiają. Najpierw należałoby poprawić jakość prenumerki, a później ją oferować. Sam bym się pewnie skusił, ale jakoś nie ciągnie mnie do połamanych pudełek/pozginanych podczas transportu egzemplarzów i choć akurat w tym przypadku to wina Poczty Polskiej, to niestety samo wydawnictwo też nie jest bez winy :dry:

Tak, czy siak pozdrawiam prenumeratorów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...