Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

No trudno

Tak czy siak, chyba koncze dzialalnosc z modyfikacjami. Nie mam na to czasu juz, lecz w miare mozliwosci, moge pomagac nowym osobnikom, ktore chca sie czegos dowiedziec. A wiec, Nowicjusze, wprzy problemach, zapraszam do mnie. I tak nie zapomne, jak sie robi modyfikacje, wiec zawsze moge pomoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oczywiście że da się modyfikować style w Viście!

Nic bardziej mylnego..

http://www.deviantart.com/#order=9&q=vista+visual+style <-- ogólnie

http://vathanx.deviantart.com/art/WMP11-Sh...-Vista-52270784 <-- jeden z wielu ciekawych styli ;)

http://dynacord.deviantart.com/art/Vista-U...e-Grey-81035941 <-- kolejny, moim zdaniem jeszcze ładniejszy (bo bardziej zmodyfikowany)

Wystarczy poszukać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta pierwsza tapetka brzydka... :P

Z tego co widzę, to jakaś gotowa nakładka jest - w dodatku po niemiecku... <_<

Ściągnij jescze sobie Smart Touch (dla szpanu) oraz iPhone UI for Windows Mobile - wtedy będziesz mógł przytrzeć nosa posiadaczom iPhone'ów (jeśli znasz takowych)... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak zobaczyłem tego syga to myślałem że mi zdjęcie zajumałeś :D poukładałeś ładnie chronologicznie? :D bo ja zawsze to lubię robić podczas sprzątania ^^, do jakiego wina chcesz tego moda do xp? normalny czy do jakiegoś programu?

Nie mialem czasu na chronologie:p. Chodzi mi o tego moda na windowsa xp (SP3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zaraz mnie strzeli....

Wy nie potraficie czytać? MODYFIKACJE wyglądu sytemu ten temat się zwie!

Bez udziwnien, bez dodatkow, bez komplikacji jak to maja niektorzy.

To nie ten temat panie, NIE TEN!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, chłopaki, coś widzę, ze nie umiecie sobie poradzić z tutejszą młodzieżą i nie doświadczoną starszyzną (o ile takowa tutaj jest) :P

eXao---> a przepraszam, co to za modyfikacja, gdy windows wygląda najzwyczajniej, bez bajerów? Dobra, możesz mi zarzucić, ze to modyfikacja klasyczna, lecz jest ona w windowsie od razu, a my przerabiamy windowsa tak, żeby nie był klasyczny, żeby był chociaż trochę urozmaicony ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma postu. Modyfikacje mozna rozumiec na wiele sposobow.

IT'S A JOKE?!

Jako nieco bardziej doświadczony człowiek dam Ci radę: przeczytaj 3 (słownie: trzy) razy o czym jest temat.

Dla mnie zmiana tapety i podmiana visual style na Vista to żadna modyfikacja.

Modyfikacja to ingerencja w wiele składnik takich jak toolbary, ikony... nie mówie o sidebarach czy Object Dock, bo to nie każdy lubi.. nie mniej jednak proponuję wrzucać tutaj modyfikacje tylko z Windows Xp lub Vista (bez żadnych starszych czy mobilnych odpowiedników), i to takie, w które włożyło się jakiś trud.. a nie : ot zmienię tapetkę bo ładna, dodam 4 ikonki Visty i Voila! 10/10!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT'S A JOKE?!

Jako nieco bardziej doświadczony człowiek dam Ci radę: przeczytaj 3 (słownie: trzy) razy o czym jest temat.

Dla mnie zmiana tapety i podmiana visual style na Vista to żadna modyfikacja.

Modyfikacja to ingerencja w wiele składnik takich jak toolbary, ikony... nie mówie o sidebarach czy Object Dock, bo to nie każdy lubi.. nie mniej jednak proponuję wrzucać tutaj modyfikacje tylko z Windows Xp lub Vista (bez żadnych starszych czy mobilnych odpowiedników), i to takie, w które włożyło się jakiś trud.. a nie : ot zmienię tapetkę bo ładna, dodam 4 ikonki Visty i Voila! 10/10!

Hehe, ehem, eeee, to ja sie wole wlasnym pulitem nie chwalic :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście chłopaka zniszczyli. A on się chciał tylko tapetą pochwalić :P

Mój aktualny pulpit:

scr1uz3.th.jpgthpix.gif

scr2wh3.th.jpgthpix.gif

scr3ww1.th.jpgthpix.gif

W sumie bez żadnych specjalnych dodatków, ale po ostatnim krachu systemu przez ObjectDock (który skończył się nieoczekiwanym formatem dysku, bez możliwości ocalenia dokumentów...) postanowiłem zrezygnować z tego typu "badziewia". A teraz jest (IMO) ładnie, stabilnie i przede wszystkim przejrzyście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takiż to już jest ten okrutny topic, że mamy to oceniać, więc wybacz.

No niby nie do konca oceniac, chociaz mozna, ale nie czepiajmy sie :P:D

b3rt--> Taak, a wiec:

Tapetka bardzo dobrze mi znana, bo sam z niej korzystalem. Co do VS, emm, przyznam sie, ze slabe dobranie koloru do otoczenia, mozna bylo dac cos ciemniejszego.

kaktuus--> Hym hym hym :

Ladnie, przejrzyscie, bardzo dobry kontrast i dobranie koloru.

Tak trzymac chlopaki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do twojej foty biurka, ja tak 2 lata temu stało u mnie na biurku monitory chyba ze trzy wszystkie CRT ciężkie chol... pod spodem miałem jakieś stare rzęchy podłączone razem wszystkie bez klap robiłem takie przekręty że listwa z jednego kompa wsadzona w płytę głową sięgała do napędu w kompie drugim xD i tak na jednym było programowanie na drugim muzyka a na trzecim kompil i rebuld świateł i innych rzeczy w trakcie optymalizacji map do dzisiaj mam taki "schowanek który tonie w częściach do komputera xD gdzieś w kącie stoi sobie nawet MAC stary xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...