Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dawno nic nie dawalem, kiedys trzeba bylo :D

silverbullet111082008ur7.th.jpg

silverbullet211082008fv6.th.jpg

Co sadzicie?

PS. Tapeta, to zdjecie wykonane przez Moja dziewczyne :)

Dla mnie efekt jest piorunujący, ale jeśli mam być szczery to niechciałbym cały czas patrzeć na szarą tapetę, jest za bardzo...melancholijna, smutna. :) Choć efekt ma. Pozdrow dziwczynę :D!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie efekt jest piorunujący, ale jeśli mam być szczery to niechciałbym cały czas patrzeć na szarą tapetę, jest za bardzo...melancholijna, smutna. :) Choć efekt ma. Pozdrow dziwczynę :D!

Pierwszy ktoremy sie podoba

No nie wiem. Ja lubię taką szarość. Szczególnie jak jest w tym element wykonany przez osobę ci bliską xD.

I drugi ktoremu sie podoba. Chlopaki, jetsescie pewnie, ze dobrze sadzicie, ze wam sie to podoba. Wiecie, bo to sredniak jest.

Co do Ciebie Andy, to tak, wszedlem, zobaczylem, wyrzygalem, posprzatalem :D

Ikonki w ObjectDocku, albo YzDocku, nie wiem czeog tam uzywasz, sa w innych kolorach, wiec niezbyt pasuja. Bardziej by pasowaly do jakiejs kolorowej tapety, albo do modyfikacji z zielona tapeta i czarnym VS. Jak Ty to nazywasz, sredniak. Zrob cos porzadnego, w tedy pogadamy o Twoim ocenianiu innych prac, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisać, że jesteś śmieszny (bo nawet jeśli jesteś to mam trochę kultury i tego Ci wprost nie napiszę). Po prostu nie potrafisz się pogodzić z krytyką. Ja Ci napisał GRZECZNIE co sądzę o Twojej pracy. Ty natomiast, cytuję:

"Co do Ciebie Andy, to tak, wszedlem, zobaczylem, wyrzygalem, posprzatalem biggrin.gif"

zachowałeś się poniżej krytyki.

Mam takie samo prawo do oceny jak i Ty, więc nie zabraniaj mi oceniania innych prac, bo nie masz do tego żadnych przywilejów.

PS:

Ikonki w ObjectDocku, albo YzDocku,

Pudło Winnetou! ROCKET DOCK ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonki w ObjectDocku, albo YzDocku, nie wiem czeog tam uzywasz, sa w innych kolorach, wiec niezbyt pasuja.

Tego juz nie dotyczytales?

Em, nie chodzi o to, ze zabieram Ci slowo krytyki, czy cos takiego. Poprostu wiem, ze kakzdy moze cos zkrytykowac, ale jak widze, ze wypowiada sie ktos, kto nie ma zbyt zielonego pojecia o tym, to sry. Nie wiezs, jak dlugo sie tym zajmuje i kto mnie tego uczyl. Nie zadne tutoriale, czy cos. A zreszta, po co Ci to wiedziec. Przeciez zachowuje sie smiesznie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widze, ze wypowiada sie ktos, kto nie ma zbyt zielonego pojecia o tym, to sry.

Co rozumiesz przez to "pojęcie"? Poza tym skąd wiesz jakie ja mam o tym "pojęcie"? Jakiś dyplom potrzebny czy coś podobnego?

Nie wiezs, jak dlugo sie tym zajmuje i kto mnie tego uczyl.

Nie wiem i guzik mnie to interesuje. Ważny jest efekt końcowy, który moim zdaniem jest marny. Poza tym czego tu się uczyć? Obsługi kilku programów? To akurat potrafię doskonale. A ta ważniejsza rzecz - gust, tego nie da się wyuczyć, to trzeba po prostu mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bo się pozabijacie na słowa :)

Mnie się akurat theme Andiego podoba, ale to nie znaczy, że Nickowi już musi i na odwrót - jak to mówią, powtórzę to jeszcze raz: o gustach się nie gustuje. Dla jednego pełniak w CD-A to świetna grywalna pozycja, dla drugiego średniak, a dla kogoś innego kaszana.

A tak poza tym przypomnę, że jeśli ktoś tu jakieś prace wystawia, to musi liczyć się z krytyką. MUSI. I jestme pewien, że nikt nikomu tu na złość nie robi, dla mnie to był średniak, ale nie pisałem tego po to, by Cię obrazić Nick Wazarski. Dla mnie nie liczą się w pulpicie tylko efekty, kontrasty, ale to wszystko musi mieć ład i skład, a nie razić w oczy.

Kilka prostych zasad:

-Zero dużych kontrastów. Kolory powinny płynnie przechodzić, np. ciemnoszary -> jasnoszary, a nie czarny -> biały (aaaa, moje oczy!)

-Zero zaostrzonych krawędzi na tapecie. Ostre zdjęcie (czytaj takie, które ma celowo podkreślone krawędzie) niekoniecznie musi się nadawać na tapetę.

-Zero mikroskopijnych, lub mało widocznych napisów.

I od razu przychodzi mi na myśl reklama coca-Coli Zero :D

PS. Nie wiem, czy ImageShack ma spore ograniczenia względem wielkości plików, ale jak już coś się wrzuca, to dobrze jest pomyśleć o najlepszej możliwej jakości (btw czy jakaś moja praca była średniej jakości? - w sensie oczywiście jakości kompresji JPEG!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka prostych zasad:

-Zero dużych kontrastów. Kolory powinny płynnie przechodzić, np. ciemnoszary -> jasnoszary, a nie czarny -> biały (aaaa, moje oczy!)

-Zero zaostrzonych krawędzi na tapecie. Ostre zdjęcie (czytaj takie, które ma celowo podkreślone krawędzie) niekoniecznie musi się nadawać na tapetę.

-Zero mikroskopijnych, lub mało widocznych napisów.

No teraz to dupcysz okrutnie. Są sytuacje, gdy duży kontrast wygląda dobrze, tak samo zaostrzone krawędzie na tapetach. Ale żeby to trzymało się kupy, wszystko musi być idealnie dobrane. VS, docki, tapety itd. Jedna pierdółka może wszystko popsuć.

Dobra, ja tu nawijam a wypadałoby strzelić coś nowego, funkcjonalnego i przede wszystkim minimalistycznego ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to dupcysz okrutnie.

Ciekawe..

Są sytuacje, gdy duży kontrast wygląda dobrze, tak samo zaostrzone krawędzie na tapetach.

Jestem pełen podziwu że tobie nie przeszkadza, chyba że siedzisz przy kompie wyjątkowo krótko ;]

Ale żeby to trzymało się kupy, wszystko musi być idealnie dobrane. VS, docki, tapety itd. Jedna pierdółka może wszystko popsuć.

Co do tego - muszę się zgodzić.

_________________________________________________________________

Nowy theme [ btw. wiem, brzydkie, kaszana itd. Ale kaszana teraz na topie xD ]:

diab01a.jpg

PS Postaram się wrzucić lepszą wersję, ze skórką WMP bardziej pasującą do Diablo 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powróciłem do tego co miałem. :]

4d996e539adf2f5am.png

VS: Human

Icon Packager: Human

YzToolbar: Human

Tapeta: z devianta

Szkoda tylko, że nie ma jeszcze motywu Human pod Firefoxa 3... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja niewielka modyfikacja:

image1nd6.th.jpg

image2et3.th.jpg

I teraz pytanie do was. Wydaje mi się że tapeta którą mam na pulpicie wogóle nie pasuje do całości. Jak myślicie, jaka tapeta ładnie zgrała by się z resztą. Najlepiej żeby nie był to jakiś jednobarwny, nudny deseń, lecz coś większego, jakaś przyzwoita grafika. Linki mile widziane.

[EDIT]

Zapomniałem dodać że pierwszy obrazek jest trochę nieaktualny. Mianowicie usunąłem z tapety tą beznadziejną, białą ramkę. Niemniej reszta jest bez zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałli, nie poznaje Cię. Tak mało minimalistyczny pulpit ? Ikony na pulpicie won, VS też taki sobie. I co robi ikona IE przy Firefoxie ?

Nie znasz się. To jest VS z ubuntu. I jest cute. A co ikona od IE robi przy FF to nawet ja nie wiem. o.O

Jako że znów jestem przevikingiem i pomiotem Thora to zaraz walnę coś ciemnego i minimalistycznego. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej razi po oczach na kakofonia kolorów w docku. Znajdź na deviancie zestaw ikonek o jednakowej kolorystyce (najlepiej pasującej do reszty modyfikacji), a od razu będzie wyraźnie lepiej. VS też jest na deviancie od cholery i trochę, na pewno coś odpowiedniego znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em, tapeta jets dosc fajna, mozna bylo to zrobic naprawde dobrze, lecz Ty zrobiles totalna kaszane. Nic o siebie nie pasuje, popraw, a do piero potem umiesc, ok? :D

Nie kozacz ;x

@Crative

Tragicznie nie jest, widziałem gorsze rzeczy.

Jak znajdziesz jakiś dobry VS i jakieś Docki i skin do Winampa o tematyce star wars to będzie nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...