Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

Taa.. nie ma to jak powrót do stylu retro a la Win 9x (z tego co widzę na części screenów)...

Nick ->

W sumie theme ok...szkoda ze screeny sredniej jakosci....

[edit]

Geoshell to nie tyle 'upiększacz' systemu, co program dodający [dla niektórych] ciekawe opcje w jednym pasku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

o Jezusie cubedesktop... no comments... dostałem to w pełnej wersji po 30dniach zaczyna tak mieszać że... używałem tylko z tego przeskoku jak w IPhone Touch a i tak ładowało się pół godziny :/ a na początku leciało wszystko dobrze

Co do lata oraz panienek na pulpicie, to tak, zastanawiam sie nad nowa modyfikacja wlasnie zwiazana z latem, panienkami i imprezami biggrin.gif

taaaa... co do panienek to u starego znajomego przy spotkaniu z białym absyntem w tle pokazywał mi na pulpicie taki syf taka tańcząca babka :D w wersji shereware jest ich 5 i się aktualizują :D a normalnie jest z 20 xD... potem pamiętam dziwnie było bo te lakski wyszły z monitora... hmm... :D xD...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast musze powiedziec, ze theme Orthomyxovirusa jest naprawde ladne, moze poza tapeta (ale nie mowie ze jest kiepska, tylko jakos nie w moim guscie)... nie mniej jednak wyglada to ciekawie..

[edit]

tak swoja droga glupie jest myslenie, ze zmiana tapety jest uwazana jako modyfikacja systemu.. otoz nieprawda, ''theme'', czyli motyw, to nie tylko tapeta,ale takze styl wizualny (VS), zmiana ikon, ew. kursorów, ikon nawigacji (tak wynika z definicji i trzymajmy sie pewnych zasad...inaczej ja moglbym powiedziec ze TUNING SAMOCHODU TO TYLKO ZMIANA LAKIERU.....)

Uwazam, ze prace, gdzie zostala zmieniona tylko tapeta (z calym tym balaganem ikonek lacznie) powinny byc wstawiane w nowym temacie typu "Ciekawe tapety", czy cos takiego, ale to juz byloby smietnisko na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast musze powiedziec, ze theme Orthomyxovirusa jest naprawde ladne, moze poza tapeta (ale nie mowie ze jest kiepska, tylko jakos nie w moim guscie)... nie mniej jednak wyglada to ciekawie..

Wiesz, nie zgodze sie, poniewaz (wedlug mnie) niebieski niezbyt pasuje do brazowa zoltego, a po drugie ta pani jest rodem ze sredniowiecza( tak mi sie wydaje, no coo :P ), wiec VS troszke zbyt nowoczesny wygladem. Do tego typu tapetki bardziej by pasowal jakis bardzo minimalistyczny VS, albo w odcieniach samej tapety, albo czarny, minimalistyczny (malo nowoczesnych 'znaczkow' )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski ->

Ale mi nie chodzilo o CALY pulpit, tylko o ten pasek na dole. A co do tapety mowilem, nie wypowiadam sie.

Emm, chyba nie bardzo...

Ja natomiast musze powiedziec, ze theme Orthomyxovirusa jest naprawde ladne, moze poza tapeta (ale nie mowie ze jest kiepska, tylko jakos nie w moim guscie)... nie mniej jednak wyglada to ciekawie..

Po tym, co tu napisales, wynika, ze 'theme' to nic innego jak motyw, a motyw, to nic innego jak VS, wiec albo Ty zle napisales, albo ja zle zrozumialem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o VS i Dock (Object, Rocket, niewazne...)- czyli spodobal mi sie vs i dock, ale tapeta juz NIE. Naprawde skonczmy juz ta dyskusje, bo nie chce smiecic forum, ale nie pisze tego na PW, aby takze inni wiedzieli. Tymczasem czekam, az ktos wstawi jakis konkretny theme (nie zmieniona tapete), a mozei ja cos w najblizszym czasie dorzuce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo mam powtarzać że to nie są żadne rocket ani obietydoki? wszystko na raz jest w takim starym programie w nowej edycji nazywa się TALISMAN DESKTOP!

http://img98.imageshack.us/img98/6199/talishman1lq6pz.jpg

http://www.desktopsidebar.com/forums/uploa...-1154500967.png

http://img8.imageshack.us/img8/2862/desktop28yv.png

Program talisman ma własne modyfikacje pulpitu, lub dostajemy czystą kartkę i sami budujemy cały pulpit nie, nie tak jak w DesktopX. Poprostu pobierzcie sobie i sami zobaczcie do czego jest zdolny talisman i jak szybko działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orthomyxovirus ->

Naprawdę, nie chce robić offtopu, ale jestem zmuszony.

Człowieku, naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem

[...] Chodzilo mi o VS i Dock (Object, Rocket, niewazne...) [...]

z podkresleniem na niewazne. Wazne jest to, ze fajnie wygląda SAM ten Talisman Desktop. I o to mi chodzilo, ale coz, dalej tej dyskusji rozwijac nie bede, bo niektorza i tak nie zrozumieja, zeby im sie tlumaczylo po 10 razy.

Nie chce jednak isc droga (jak to niektorzy) spamera forum offtopem (i zarazem swiece przykladem), a wiec natknąłem sie na ciekawy, minimalistyczny VS:

http://lassekongo83.deviantart.com/art/Lak...-Style-59440359

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie człowiecze po prostu obydwoje oczepiliście się że coś musi być koniecznie w tych pierdołkach pochłaniających kupę ramu i ciągle wokoło tego, poszukajcie w necie innych programów a nie ciągle w jednym myślenie o jednym i skojarzenia tylko z jednym... Istnieje jeszcze coś takiego jak styleXP który pod vistą też śmiga, 3DNA i kupę innych stylów lub programów do ich tworzenia... Koniec offtopu

a styl fajny, może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój pulpit. :P

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ff8b0e41b030c1a.html

Nic specjalnego, zainstalowałem nakładkę graficzną Visty (Vista Inspirant czy jakoś tak), Tweak'iem XP ukryłem ikony typu mój komputer, kosz itd i ustawiłem na przezroczysty pasek , zainstalowałem Rainlendar( ten kalendarz w prawym dolnym rogu i te listy To do oraz events). RocketDock był w Vista Inspirant. Sciągnałem jescze ten programi co pokazuje mi ile mam wolnej/zuzytej pamieci. Pod To do mam taki niewidzialny folder, bardzo prosta i stara sztuczka. :)

No i co myślicie?

I co jescze można dodać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...