Skocz do zawartości

Drakensang Pomóż Avantiemu znaleźć księgę


Poras18

Polecane posty

Przeszedłem całą świątynie Hesinede (jakoś tak) jej podziemia itp itd. i nie mogę znaleźć tej księgi.Zadanie to otrzymałem dopiero po tym jak znalazłem wszystkie części posągu, gdy wróciłem na górę pogadałem jeszcze raz z Avantim i wtedy dostałem zadanie, ale przeszedłem wszytko i nie mogę jej znaleźć :dry: Proszę o szybka odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się postarać podesłać Ci sejwa, ale o to chodzi, że nie wiem ile mi z tym zejdzie bo dosyć rzadko gram;p Będziesz mi musiał przypomnieć :D

Znalazłem na necie mapkę gdzie powinna być ta księga, tylko o to chodzi że tam jej nie ma. To jest link do tej strony i tam gdzie jest wskazane na mapce nie mam tej księgi

http://crpg.iml.pl/drakensang/ferdok-ii/1736a

Heh nie zauważyłem i podesłałem link do tej strony;p

Ale wracając do tematu o to chodzi, że tej księgi tam nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli była ona w beczce to nie mam żadnej już bo przed otrzymaniem zadania rozwaliłem wszystkie. Ale jeśli powinna ot tak sobie gdzieś leżeć w tej lokacji to chyba rzeczywiście mam buga... :angry:

Ok problem rozwiązany. Po oddaniu wszystkich części posągu i filmiku zszedłem jeszcze raz do podziemi je przeszukać i księga była w innym miejscu niż zaznaczono na mapie. Także problem rozwiązany dzięki za pomoc;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Trochę czasu minęło od momentu, gdy gra była popularna :) Ale jeżeli ktoś ją dopiero teraz odkopał i ma problem ze znalezieniem księgi ?Magica Luminosa? dla Avantiego (tak jak ja), podpowiadam, że w moim przypadku też była ona w innym miejscu, niż to wskazane na mapie.

Poziom się zgadzał - to poniżej pietra, gdzie krząta się Avanti. Książka leżała na jednym z pulpitów, ale w drugiej części tego poziomu (inne wejście). Książkę znalazłam po zdaniu posążka i obejrzeniu cut-scenki. Nie potrzeba było do tego żadnej umiejętności. Jeszcze jedna uwaga - pulpit z książką nie był aktywny, trzeba było najeżdżać kursorem na poszczególne księgi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...