Skocz do zawartości

Problem z komputerem


koxmen

Polecane posty

Witam, przywiozłem stary komputer od dziewczyny i mam problem. Gdy odinstalowywałem gry itp. to poprosiło mnie aby wyłonczyć i włączyć kompa to iż uczyniłem. Po włonczeniu pisze że nie może uruchomić systemu bo brakuje jakiś plików.Jak chciałem to naprawić to się nie dało więc podpiem stary dysk i tam zainstalowałem Wina. Jak go zainstalowałem to weszło ładnie i ok. Wyłonczyłem go i chciałem podpiąć tamten dysk i go sformatować ale wykryło mi tylko 1 dysk czyli ten z uszkodzonym Winem. To pomyślałem że zostawie ten nowy. Więc go wyciągnąłem i jak włonczałem kompa to przy wczytywaniu (tam gdzie moge wejść do boisu) komp się zacią. Prubowałem chyba z kilka razy go włonczyć ale nic. Do biosu też nie mogę wejść. Ja już nie wiem co z tym robić. Proszę o waszą pomoc.

POZDRO

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Nie poprawiłem, bo nie potrafię zrozumieć tego posta. Następnym razem taki wątek po prostu usunę.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do biosu też nie mogę wejść.

Brawo, jedno z nielicznych zdań bez ortografa, z którego można coś zrozumieć ;) Mam dla Ciebie dwie rady:

1) kup sobie jakiś dobry słownik ortograficzny i się trochę poducz ortografii swojego ojczystego języka,

2) jeśli potrafisz czytać w swoim ojczystym języku weź instrukcję swojego MoBo i znajdź miejsce, w którym mowa jest o zworce resetującej BIOS i zresetuj go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...