Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Action Redaction jest wypasiste! W każdym nowym numerze CD-ACTION znajdują kolejnych ludzi którzy robią z siebie pojechanych de....!

A post ,,Wy Rzydy'' przeszedł chyba do historii jako najgłupszy z możliwych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Graźnik

Najlepsze teksty jakie czytałem to recenzje: Polanów2 i BloodRayne- autorstwa Elda(AVE METAL :wink: ), parodia Matrixa, dzień wg. policjanta, herosaitp. oraz najlepsiejsza część Waszego Czasopisma: Akszon Redakszon. Zacznijmy od recenzji Elda. Istny recenzencki majstersztyk, porównanie Wiśni do BloodRayne(bueno apetito), rozmowa krów(śmieszne cudo). Swoją drogą wiele osób narzeka na ELDA, ale ignorancja tych osobników musi być! Parodia matrixa, niby drętwota, ale smieszy. Action Redaction, nic dodać nic ując, de best of de łorld. W żadnym innym piśmie nie znalazłem osoby tak fajnej i piszącej tak fenomenalne odpowiedzi do czasem beznadziejnych pytań. Celne riposty, kąszenia i inne złośliwości. Moje przesłanie: Róbcie go tak jak dotąd a nigdy nie zginiecie!

P.S Smuggler masz Virusa? :lol:

P.S Eld słuchasz czasem Iron Maiden?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Mi się najlepiej czytało tekścik o kradzieży kodu H-L2 :) Wreszcie coś innego, nawet się uśmiałem (wstyd się przyznać). Jednak napisany był w stylu - afera stulecia :) I to chyba wyszło na dobre CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszą RECENZJĄ w CDA była recenzja Polan 2. :D:D:D

A to dlatego że w zadnym innym pisemku i chyba nikt na świecie nie napisał recki przypominającej rozmowę dwoch krów. :P:P:P:P

LUDZIE PODZIWIAM WAS ZA WASZA WYOBRAZNIE!!!! :D:D

Ja bym za Chiny (ani nawet za Rosje) nie wpadł na taki pomysł. :D

Recki w CDA rządzą i nie pobiją ich w żadnym innym piśmie. :D

No chyba że w XX :P:P .....

nie jednak nie :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ulubiony tekst to:

|CD-ACTION Numer 01/2004|95|Styczeń|[]Doom 3 []Prince of Persia: The sands of time []Pro evolution soccer 3 []Silent storm []Star Wars:Kotr[].

Jeśli ktoś nie załapał, to chodzi o ten cienki pasek (zwany tudzież "grzbietem) z numeru 01/2004 :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ulubiony teks to w sumie nie text tylko podpis Smuga na koncu AR:

na listy odpowiadali

Smuggler & Mr. Jedi

duet company codziennie

:D

Niestety, Jedi stał się tylko duchem......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger

Wedlug mnie najlepszym tekstem moze poszczycic sie Eld. Np recenzja Polania 2 z udziałem krów poprostu rozbraja :D. A recenzja Blood Rayne była palce lizać, miod, cud i wszystko co najlepsze dla Elda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem!!!! Jak wy mozeci wybrac najlepszy tekst z takiej masy swietnych tekstow?? Ja osobiscie probowalem ale jakos mi nie wyszlo :(

W kazdym z cda jest ok. 20 recenzji a sposrod tylu numerow wybrac najlepszy to juz nie na moja glowe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem!!!! Jak wy mozeci wybrac najlepszy tekst z takiej masy swietnych tekstow?? Ja osobiscie probowalem ale jakos mi nie wyszlo :(

W kazdym z cda jest ok. 20 recenzji a sposrod tylu numerow wybrac najlepszy to juz nie na moja glowe. :)

No to Ameryka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jako ulubiony tekst moglbym wpisac tu polowe AR i wiekszosc tekstow Gem.ini'ego :D Bardzo podobala mi sie recenzja Diablo 2 Yasia i recenzje Mr Jediego kiedy jeszcze pisal dla CDA;bylo to tak dawno, ze pamietaja je tylko najstarsze dinozaury- takie jak ja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym tekstem w CDA była recenzja Fire Department w nr 11/2003. Ponieważ była ona ciekawa i wciągająca, m.in. dzięki zamieszczonym w niej opowiadaniu J

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam świętną recenzje z gry Aliens v Predators 2 chyba. Była pisana w stylu jakby wysyłanych wyrywkowo transmiji czy coś. Heh. Jak widzę niewiele z niej pamiętam ..... koniec przekazu .... szuuuuu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axe- dzinx za przypomnienie!

faktycznie txt o AvP2 byl swietny.

A przypomniales mi jeszcze jedn text - Lord Darth VATer :wink:

Jak to zobaczylem to myslalem ze padne ze smiechu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...