Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cichy024

F1 2010 - grafika w grze

Polecane posty

Witam

Mój problem polega na tym, iż w F1 2010 w menu występują dziwne artefakty link: http://yfrog.com/0tproblemwgp. Co ciekawe jeśli prze klika się do momentu rozmowy z dziennikarką to wszystko jest ok jednak miejsca gdzie wpisuję się imię, itp już są rozjechane. Jeszcze ciekawszą rzeczą jest to że przy 1 uruchomieniu gry wszystko było ok, śmigałem sobie po Monzy i nic nie zapowiadało że przy następnym uruchomieniu będzie taki problem. Grę już reinstalowałem, mam najnowsze stery do karty graficznej. Nie wiem już co może pomóc jednak może Wy wiecie co zrobić. Mój komp: Pentium Dual-Core E6500 2,93 GHz, 3GB RAM, ati radeon sapphire 4850 vapor x 1GB, Windows 7 x64. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to MODECOM MC 530 Carbon, nie mam możliwości sprawdzenia na innej karcie graficznej, mam najnowszego dx'a a tu link do wyników z benchmarka robionego FurMarkiem: http://img810.imageshack.us/i/furmarkz.png/. Zaznaczam że gry takie jak Modern Warfare 2, Kane & Lynch 2, czy Sniper Ghost Warior chodzą bez zarzutów. Pozdrawiam

To samo dzieje się z Gridem który też jest od Codemasters. W wakacje prawie go przeszedłem a teraz robi się to samo co w formule. Czytałem temat gościa u którego ten sam problem występuje w formule 1 i dirtcie i jak do tej pory nie znalazł rozwiązania

Po odinstalowaniu Grida i formuły 1 oraz ponownym jej zainstalowaniu nadal gra się sypie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Znalazłem twój temat przez przypadek za pomocą google :)

Widzę też że posłużyłeś się moim SS'em. Do tej pory wciąż nie udało mi się "normalnie" uruchomić gry.

Przeinstalowałem Dx'a, Visual C++ (2005/2008/2010). Szukałem nawet specjalnie pod system x64. Przeinstalowałem także Catalysta, próbowałem na starszej oraz najnowszej wersji.

Problem nie jest powodowany wadliwością sprzętu, więc tutaj nie trzeba szukać problemu. Ja wymieniłem wszystko poza kartą (mam HD4890), i mam sprzęt na wyrost.

Wcześniej miałem tylko system XP, i gra działała. Z początku myślałem że gra nie działa wogule na Win7 x64, jednak w sieci pojawiają się informację że gra działa na takim systemie.

Wciąż się nie poddaję, i liczę że wkońcu uda mi się uruchomić tą piekielną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na Windows 7 x64 działa nawet u mojego kolegi, według mnie jest to spowodowane jakimś błędem z grami od Codemasters ponieważ jak już wcześniej pisałem grid mi nie działa, a jeszcze z miesiąc wcześniej zanim zainstalowałem f1 hulał na full detalach aż miło a wczoraj gdy chciałem sobie w jakąś ścigałkę pograć poza f1 to wyskoczyły te same artefakty. Sam już nie wiem co robić bo to raczej ani wina sterowników ani sprzętu więc czekam na jakiś update do f1. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra oryginalna. A to, że inne gry Ci chodzą nawet te bardziej wymagające to nie znaczy, że gra z mniejszymi wymaganiami Ci pójdzie. To wina gry, twojej konfiguracji bądź oprogramowania czy programów jakie masz zainstalowane. I ciężko powiedzieć co to może być, trzeba próbować wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...