Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

ja przez przypadek za pierwszym razem zadzwonilem dobrze ^^ i potulnie sie usuneli ;p.

korgan, sprawdizlem z 9 kul jakie znalazlem w inventa storca nie zostala mi zadna. ide tam jeszcze raz juz sie odnowily. ja to zwiedzilem na 20 lvlach ^^. a pracownia lisz anie jest trudna. najwiekszy problem z krolewskim liszem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O!

Korgan, posłychaj...

Wykonałem dla jarla qesty. Oddałem mu crone, ale jak szukałem miejsca na transmutacje to zwiedziłem kilka razy otchłań smierci i zabrałem ją drugi raz :P

ZROBIŁEM ROBOTĘ DLA JARLA, Spisali już nawet trakta, pojawiła się pewna postać(żeby nie zdradzać fabuły:)) i nie ma nawet Kiry tam! ARghhhh A on(Zygmunt) tam siedzi sam nie wiem czemu :/ Głupol z niego i tyle! (jak nie wierzysz idź do Thronheimu i tam też siedzi jarl Zygmunt). Mi się wydaje że buga mam i już sobie nie pogram......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak? A ty to gdzieś wyczytałaś czy sama doszłaś? Bo wyobraź sobie, że ja z nim gadałem i nie miałem takiej opcji rozmow (pewnie bug). :x

na piętrze leży list, w którym jakiś nowicjusz skarży się, że co noc dzwony ich zwolują na modlitwę, kolo oltarza drugi, ze skargą, że organista ciągle gra. Organista mówi, że chce w swojej muzyce odtworzyć dźwięk dzwonów, chociaż jest w nich REGRESJA. Na koniec przyglądamy się wielkości dzwonów (regresja to cofanie się). Sluchasz - masz!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez w mightenach denerwuja zrecznosciowe kawalki ^^.

btw. specjalnie tak umiescilem :P

w co ja teraz bede gral ~~

Ludzie z CDACTION zalatwcie spolszczona 6 mightena ^^. w grafice wielkich zmian nie bylo, w dzwieku tez nie :P. Brakuje tlyko spolszczenia. Jestem za leniwy zeby tlumaczyc te wszystkie kawalki z angielskiego ^^

malena: spoko. po przekroczeniu 100 lvla kasa sie skonczy przed awansowaniem pierwszego kolesia :P

i ekhem. ja wczesniej pisalem ze dzwonami tych kolesi zgarnalem. przez przypadek bo przez przypadek ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Nie moge przejsc fortu Yamnira. Rozwalilem podpory, ale kiedy lodowy gigant przechodzi po lodzie(tym nad podporami) nic sie nie dzieje!!! Dlaczego? Moze sa tam jakies inne podpory, albo trzeba uwolnic najpierw dzieci? A to juz 2gi problem. Kiedy proboje, to nie moge wprowadzic 3 do portalu -.-

Zacinaja sie na najmniejszym schodku. Co zrobic, zeby przejsc fort? Inne questy juz zrobilem, ale z tym nie daje rady, wiec prosze o pomoc.

Z gory dzieki!

PS. Mozecie wyslac wiad. na mojego maila: Jollo90@op.pl

Mikefield

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quest z kulami dostaniesz dopiero w arselgardzie i dopiero wtedy bedizes zmogl je rodac. podpory musisz rozwlaic i polazic po tym lodem. on w kocnu tam wejdize i wlaczy ise cut scenka. nie trzeba uwalniac tych dizeci zeby przejsc fort. malo tego. mozna je olac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze robie cos nie tak?

Robie tak :P

*rozwalam podpory(te w tajnym korytarzu za szafa niewolnikow). Nie da sie rozwalic wszystkich. Czy mam je nawalac(te co sie nie swiecom)?

* patrze pod jakim pokojem jestem...

*Ide tam. Jest to korytarz ze spekanym lodem...

*strzelam w Yamnira...

*Yamnir idzie za mna...

* Cofam sie po lodzie...

*Yamnir leci za mna po spekanym lodzie...

*Cofam sie...

*On znowu za mna leci...

*I tak dalej az sie mi koncza zwoje boskiej interwencji...

*Zdycham..

Moze przejdzie mi to ktos?

Moge wyslac safe'a mailem.

Plix pomozcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem.

1 Po samobostwie klucznik z Aselgar-jakoś tam, mowi mi ze wysle mnie do jakiś kolesi po moje przeznaczenie. I tu jest pies pogrzebany, siedze już na tym drewnianym moscie dość długo i nie moge zgadnąć sekwencji. W jakiej kolejności mam wciskać te kryształowe stwory? (tzn. kościotrupa, zombie, lisza oraz upióra).

2 W Lindisfarne smoka nie moge znaleść, możliwe, że bug, gdzie poczwara w takim razie "powinna" sie znajdować.

3 Jak sie dostać do świątyni Gega (nie mowie o ogolnej lokalizacji, bo te juz znam, tylko jak sforsowac drzwi w srodku, te na wprost wejscia, nieopodal ktorych para fanatyków molestuje gęś:P

A teraz ciekawostka:P Możliwe że moje spostrzeenie działa gdzie indziej lecz ja tylko na laboratorium lisza testowałem. (trzeba mieć w druzynie postać ktora posiada czar "punkt Loyda") W podziemiach wspomnianej lokalizacji jest taka sala z tronami i obok jedenego stoi czarny kufer, wiadomo, czarne zawierają artefakty. Kiedy juz otworzysz tę skrzynie i wyciągniesz artefakt, wyjdź z pomieszczenia na korytarz i tam postaw punkt Loyda, nastepnie opuść lokalizacje (najlepiej portalem miejskim). Teraz za każdym razem kiedy do laboratorium lisza bedziesz sie dostawal korzystając z czaru "punkt Loyda" to czarna skrzynia w magiczny sposób bedzie znów zamknieta i znów bedzie kryła w sobie artefakt:) Dzięki tej sztuczce wszystkie moje postacie w sumie mają już 21 artefaktow, bardzo zreszta pomocnych:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak zwany bug. jak zapewne wiecie uzywanie bugow to cheaty. uzywanie boskiej interwencji wiecej niz raz dizennie to tez bug. to rowniez jest cheat.

kombinacje w tym tunelu mas znapisana na kartce przy wejsciu. zwroc uwage ze sa wielkimi literami napisane potwory. to jest sekwencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki teraz będe wiedział, tego czego wcześniej nie wiedziałem a mianowicie, że korzystanie z bugów to chety. Mósze cie przeprosić za moja nie wiedze, ale cóż na błedach i gafach (jak w tym wypadku) człowiek najlepiej sie uczy:P I dzięki za rade odnośnioe tych podnoszących sie pomostów, nie wpadłem na to, że odpowieć jest gdzieś zapisana i jej poprostu nie szukałem.

P.S.

A wiesz może jak sie dostać do środka świątyni Gęga, (patrz 2 posty wyżej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmutacji na lisza, nie można zrobić w Otchłani śmierci (tam jest tylko druga część zwoju niezbędna do transmutacji ale całej maszynerii tam nie ma). Aby stać się liszem musiscie

1.Zdobyć wspomnianą drugą część zwoju(leży na szczycie piramidy w jednym z grobowców w Otchłani śmierci)

2.Porozmawiać ze Skulikiem we Frosgardzie i wziąść od niego pierwszą część zwoju

3.Udać się do Yorkwicz (sorki za literówke) i tam znaleść Pracownie Lisza, wybić wszystkich w środku (opcjonalnie:P, generalnie w Otchłani Śmierci też można wszystkich wybić:)), znaleść "kuchnie"(mały pokoik z kociołkiem na środku) obok jedej(bo są dwie) z przetwarzalni szkieletów. Na ścianie w kuchni jest specjalny przepis do ktorego sie trzeba zastosować i w tym celu znajć baze surowcową i słoje w jednym z magazynów (Ta baza i słoje są na półce, jednej z szafek, to taka dygresja odnośnie moich 7godzin!!!!!!!!!! szukania tych chorernych składników po całym laboratorium lisza, ach ten klimat mightów:P)

4.Jak już bedzie sie mialo te skladniki to klikamy sapcją na kocioł na środku "kuchni", a teraz zgodnie z przepisem na ścianie szukamy "pieców" do destylacji wywaru (Aby nie było niejasności, tylko 3 i pół godziny mojego życia poświęciłem na szukanie wyżej wspomnianych "pieców", i tak jak w przypadku składników przeszukałem całe laboratorium lisza!!!!!, ach te spolszczenie M&M9, o dziwo w całej grze znaleść można tylko ten jeden krzaczek odnośnie spolszczenia.) W rzeczywistości te "piece" to mała fiolka nad małą świeczką dwa kroki od garnka w kuchni:P (na nią też musimy wcisnąć spacją.) Jeśli wszystko jest OK to powinniśmy mieć gotowy wywar.

5.Udajemy się do pomieszczenia z maszyną transmutacyjną(na pewno poznacie które to użadzenie), ulokalizowane jest ono w piwnicy laboratorium lisza. Następnie włączamy to użadzenie z konsoli (obok maszyny transmutacyjnej.)

6.Teraz znajdujemy wolną kabine (jedna jest cała, trzy są zniszczone) wchodzimy do środka. Teraz osoba która ma być liszem (musi to być uczony) wypija wcześniej przygotowany wywar, nastepnie opuszczamy szybke (siedząc w srodku) i voila, masz lisza:P

P.S. odnośnie elementu zrecznosciowego (gesi wystawaijace glowe na festynie,) moja rada jest taka i tym razem nie jest to bug:P ustwawiajcie sie do tego stolu nie od przodu tylko z boku. Tak aby głowy gęsi wyskakiwały w lini prostej. Jeśli dobrze sie ustawicie to praktycznie bez ruchu myszką da sie nabić wszystkie głowy:) i pluszowy smok jest wasz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze robie cos nie tak?

Robie tak :P

*rozwalam podpory(te w tajnym korytarzu za szafa niewolnikow). Nie da sie rozwalic wszystkich. Czy mam je nawalac(te 2 co sie nie swiecom)?

* patrze pod jakim pokojem jestem...

*Ide tam. Jest to korytarz ze spekanym lodem...

*strzelam w Yamnira...

*Yamnir idzie za mna...

* Cofam sie po lodzie...

*Yamnir leci za mna po spekanym lodzie...

*Cofam sie...

*On znowu za mna leci...

*I tak dalej az sie mi koncza zwoje boskiej interwencji...

*Zdycham..

Moze przejdzie mi to ktos?

Moge wyslac safe'a mailem. Tylko musze je znac -.-

Plix pomozcie.

Aha, i zabilem tego giganta "recznie". I nic sie nie dzieje...

Ten daln jarl Frosgardu po prostu nie daje mi opcji powiedzenia o tym ze zabilem giganta -.-

A wypadl czarny elixir i 1024 kasy -.-

Ale ten gigant to cienias. Padl po 19 rundach(Dzieki smierdzacym chmorom). I co z tego jak mi nie uznaja ze zrobilem questa!?

Prosze o pomoc, bo chce dalej grac a nie moge :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja giere wrzucilem dopiero wczoraj i mam taki problem:

postacie nie chca mi awansowac na wyzsze levele- doswiadczenia mam wystarczajaco duzo a wszyscy sa na poziomie 1szym- no moge awansowac ale tylko po treningu za kase w S...- no w tym 1szym miescie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...