Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

nikt nic nie pisze to sie zapytam o cos innego. jak przeszliscie ten tunel tajemnic przy quescie na lowce? ja mecze sie od dwoxch dni i tego nie zrobielm. jesli ktos jest skory do pomocy to moge wyslac moj save przy wejsciu do tunelu. przejdize mi tunel powiem dizkeuje i bedzie lite. any chetni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukiwałem temat i nie zobaczyłem....no więc - dostałem od jarla Guberlandu zadania (poboczne) przekonania Dooka żeby wyniósł się z tego terenu...no więc idę do jego twierdzy i zaczyna się problem...nie wiem jak go przekonac...zabicie barona (pewnie to on) nic nie daje, czyżby to miało jakiś związek z tym tunelem w którym roi się od trelborgów (które mnie jedzą na śniadanie niawiasem mówiąc) ? Wiem, że na końcu jest czarna skrzynia ale czy to ma jakis związek z tym questem ? Jakby ktoś powiedział byłbym wdzięczny. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go postraszyc. a w tej czarnej skrzyni jest wiecznie napiety potrzebny do promocji na lowce

Sorka za lekkie noobstwo, ale jak go postraszyc ? Gadac się z nim nie da, bo jak naciskam klawisz rozmowy, to bohater go atakuje.

PS.Dzięki za wskazówke o tym łuku chciałem żeby jeden z moich bohaterów został Łowcą to teraz bede wiedział jak to zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywajac na dooku klawisza uzyj cie atakuje? hmm. to nie wiem. ja z nim pogadalem powiedziaem ze go ukatrupie to ise chlopak wystraszyl spakowal i powiedizal ze sie wynosi.

edit. i nie mysl ze zostanie lowca to taka prosta sprawa. trzeba przejsc tunel tajemnic. a tam chyba ejst jakis bug :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywajac na dooku klawisza uzyj cie atakuje? hmm. to nie wiem. ja z nim pogadalem powiedziaem ze go ukatrupie to ise chlopak wystraszyl spakowal i powiedizal ze sie wynosi.

edit. i nie mysl ze zostanie lowca to taka prosta sprawa. trzeba przejsc tunel tajemnic. a tam chyba ejst jakis bug :|

To może nie z tym gadam ? Ale wątpie koleś stoi koło tronu i nazywa się Baron...no nie wiem może jakiś bug u mnie jest...ale to zadanie nie jest ważne więc nie musze się przejmowac :) Aha nie on mnie atakuje tylko mój hero jego. :D

EDIT: Spróbowałem z autosave'a i mam zawsze domyślnie spację ustawioną i ją gadam, no więc spróbowałem, wszedłem i pędze od razu do baronu, a on dalej nie łapie rozmowy tylko komunikat "twój bohater atakuje bron obrażenia: jakieś tam" eh... :? Coś on u mnie jest ustawiony jak strażnicy jego...

EDIT 2: Znalazłem przyczynę problemu w ustawieniach kiedyś coś zmienialem i ustawiłem atakuj/użyj/otwórz na spację, a teraz przestawiłem spację na użyj/otwórz i wszystko gra, dzięki na próbe pomocy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadanie jest wazne. bez wykonania tego questa guberland sie nie przylaczy do koalicji. wez autosave i idz prosto do dooka. po naruszeniu jego skrzyn on nie chce z toba gadac.

ustaw klawisz uzyj na spacji tak jak jest domyslnie i gadaj z nim przy uzyciu spacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wykonuje misje dla jarła z Trorjgardzie i mam znaleźc artefakt jakiś z klasztoru..ide na klasztor i nie moge go znaleźc...szukałem wszędzie, znalazłem tylko kolesi którzy pilnują rzekowej skrzyni z artefaktem, ale wybiłem ich i klikam na nią i nic się nie dzieje...gdzie to ustrojstwo jest ?

PS. U mnie przy walce na poziomie Lord nie się nie wiesza :) Tylko ten cap w recepcji nie chce wypłacac kasy za ten poziom :evil:

PS 2. Napewno nie mam problemu z klawiszami jak poprzednio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

Relikwia którą trzeba odnieść do klasztoru znajduje się w Yorwick, w labolatorium czarodzieja. To jest taka mała kość ;)

A co do walki na arenie gra mi się wiesza na każdym poziomie ... i nie wiem co jest :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relikwia którą trzeba odnieść do klasztoru znajduje się w Yorwick, w labolatorium czarodzieja. To jest taka mała kość ;)

(

A gdzie to laboratorium jest ? Znalazłem jedynie Pracownie Lisza (może to to), ale przeszukiwałem całą tą pracownię i nie mogą nic tam znaleźc (jeśli to tam jest to może pamiętasz gdzie dokładnie ???). A tak przy okazji to ten artefakt trzeba odnieśc do klasztoru ? Bo jarl to chciał. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba ślepy jestem i musze se kupic okulary (za dużo siedzenia przed kompem :D :D :D), ale przeszukałem WSZYSTKO dokładnie kilka razy...i nie ma tej kości nigdzie...w tym laboratorium ze zwojami też nie...co jest grane ? Ja raczej nie przegapiłem jej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

w labolatorium jest taki poziom co jest pięć pokoi, jeden z nich ma zamnknięte drzwi, reszta otwarte. W jednym z otwartych drzwi szafy świecą się na czerwono gdy je rozwalisz znajduje się tam teleport do tego pokoju zamkniętego, gdy w nim będziesz znajduje się tam ta relikwia już nie pamiętam czy w skrzyni czy na biurku ale ona napewno tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deamon Of Doom

a mi podczas instalacji przy skins.rez wyskakuje jakiś błąd z data2.cab or samfing

mam win XP home (z nakładką AstonShell jeśli to ma śakieś znaczenie...) 765 mb ramu, proc 2.2 athalon, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki za pomoc znalazłem...ale jeszcze jedno pytanko (jakos ostatnio cienko mi idzie):

Chciałbym zabic smoka, ale trzeba pogadac z tym opatem w Klasztorze, a mam ja taki problem, że wcześniej gwizdnąłem młot zabijając przy tym strażników...i teraz wszyscy mnie atakują...jest jakis sposób, aby tego opata załagodzic ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie mecze w tym lochu tajemnic.jestem pewien ze nie uruchamiam zadnej pulapki a jak wylaze to ten koles w okienku mowi ze jakas uruchomilem.moze to jakis bug i potrzebny jest patch.prosze o pomoc

Ja już przeszedłem, gdzieś tak za trzecim razem...musisz za każdym razem naciskac dźwignię i pędzic do drzwi...najgorsze są te pola, bo łatwo wejśc i ta ostatnia...ale poza tym inne łatwo ominąc...trzeba próbowac do upadłego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma tyaki problem: na samym początku, kiedy trzeba zabić łamaczy kości trzeba wejść przez zamknięta drzwi. Alternatywną drogą do środka pomieszczenia, w którym te drzwi się znajdują jest okno na jego tyłach. Kiedy on próbuje się na nie wspiąć nie może przez nie przejść.

Czy jest jakaś inna droga?

Czy są jakieś czity na przechodzenie przez ściany (ewentualnie otwieranie drzwi)?

Zaznaczam, że kumpel nie ma internetu i żadne patche nie wchodzą w rachubę.

Będziemy wdzięczni z każdą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę więc mogę pomóc w kilku sprawach (ps. levele 55,141,141,55[uczenie się robi swoje]).

1.Shilay-to już było poruszane kilka razy, wróc do Irsy, któa da ci klucz.

2.Wszyscy-jak już eagle mówił w lochu trzeba uważać. Jeśli po otworzeniu drzwi spada na was siekiera to znaczy, że musicie się cofnąć i przejść dany kawałek jeszcze raz. Patrzcie pod nogi i uważajcie na takie płyt wyróżniające się. I nie można uruchomić ŻADNEJ pułapki.

3.Eagle-ta kość nie ma związku z misją dla jarla. Ona wiążę się z zadaniem "przywołaj smoka". Artefakt dla jarla to taki młot obok którego stoi czterech mnichów (bodajże w pn-ws).

3a.Eagle-bez modyfikacji w plikach gry to niemożliwe. Jeśli jednak nie musisz wykonać zadania awansu wojownika na paladyna to nie masz tam po co wracać. Ja dałem opatowi i kośc i ... nie miałem możliwości rozmowy z nim na ten temat :x .

4.Z areną mam ten sam problem co Eagle. Nie wiesza się, tylko kasy nie dostaję na poziomie Lorda :evil: .

5.Ja zabiłem smoka :P . I wcale nie musiałem do tego celu wykonywać zadania "przywołaj smoka". Miałem levele około 50-65.

6.Dla desperatów znjących angielski nie mogących sobie poradzić w grze:

http://www.uhs-hints.com/uhsweb/mm9.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć, co jest lepsze:mag czy lisz?

Mam w drużynie 3 krzyżowców i 1 ucznia. Awans na którą profesję będzie lepszy w/g Was? I czy jeżeli wolę walkę wręcz niż z dystansu, czy lepiej "zrobić" z krzyżowców łowców, czy paladynów? Żałuję, że wcześniej nie przeczytałem poradnika, wziąłbym wtedy awans na najemnika i byłby spokój, a tak muszę grzebać w plikach, żeby durny Opat udzielił mi pozwolenia na zostanie "świętym wojownikiem"(tak, ja też ukradłem młot, gdyż nie widziałem innej możliwości).

Pozdro.

EDIT:

I jeszcze jedno. Gdzie ta księga zasad? Jeden z użytkowników napisał, że w najwyższej komnacie, czy coś w tym stylu. Ja, gdy odłożyłem 4 księgi na swoje miejsce, wszedłem do ukrytej komnaty za biblioteczką, i przeczytałem w ksiązce, która tam była zakodowaną odpowiedź. Jednak ni cholery nie wiem, jak złamać kod. A drugi problem dotyczy wyznawców Gęga. Jak mam uwolnić Throjan(czy jakoś tak, sorry)od nich. Myślałem, że gdy zabiję gęś, to będzie po wszystkim, ale to nic nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...