Skocz do zawartości

Haven&Hearth


morvind

Polecane posty

O grze

Haven & Hearth to sandboxowa gra, która jest już dość długo na rynku. Stabilnie się rozwija, administratorzy często dodają kolejne elementy gry. Jak to w grach sandboxowych jest pełna dowolność. Można zająć się uprawą roli, rzemiosłem, walką, polowaniem... Mapa jest bardzo duża i w dużej mierze nieodkryta. Póki co istnieje kilka większych skupisk graczy na zasadzie wiosek, ale najwięcej jest samotnych farm, lub małych kilkuosobowych wioseczek.

System nie narzuca żadnych ograniczeń co do umiejętności. Jeśli poświecimy wystarczająco dużo czasu to można być mistrzem we wszystkim (póki co). Gra jest darmowa i żyje z donate.

Plusy:

-Bardzo duża swoboda

- Gracze łączą się w community budując wioski, osady, miasta.

- Wymuszenie współpracy i handlu na zasadzie zagrożenia (wojny poszczególnych wiosek), małej ilości niektórych surowców (metal). Aczkolwiek gra samotna też jest możliwa.

- Perma death z możliwością odzyskania części statystyk.

- Kilka urozmaiceń typu biesiadowanie, paski wierzeń itp.

Minusy:

- W obecnej fazie dość częste są lagi, aczkolwiek pracują nad tym.

- Na pierwszy rzut oka skomplikowany system walki (dla mnie to plus, ale jest dość dziwnie przedstawiony i wiele osób ma z tym kłopot).

Treść pochodzi z http://www.havenandhearth.pl

Osobiście polecam tą grę wszystkim.Macie już dość mozolnego grindu?chcecie czegoś innego niż tylko "wbijanie" coraz to wyższych leveli?Chętnie pomogę wszystkim którzy zdecydują się grać i będą mieli jakieś pytania.Piszcie na gg 5848953.A jak będzie nas więcej to może założymy jakąś wioskę Cd-Action :wink:

oficjalna strona

http://www.havenandhearth.com/portal/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Heja... sory ze odkopuje temat, ale mam pytanko...

Otóż chcialbym rozpaczac gre w tego "cosia", ale nie mam z kim.... A samotne granie w to jest troche nudne (jak dla mnie). Więc jesli ktos ma ochote tez zacząć, to niech napisze... Chetnie pogram...

Razem zbudujemy imperium!!! muhahaha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...