Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yendreck24

Jakie macie stare konsole?

Polecane posty

Napiszcie tu jakie macie stare konsole. Ja mam taki zestaw:

-Commodore 64 + Datasette + BlackBox v4 + orginalne opakowanie :cool:

-Amiga 500 plus (to ta z 1 mb ramu) + gry

-Pegazus + kilkadziesiąt żółtych kasetek

-PS one z grami

W planie mam kupić Atari 2600 i KOMPUTER ZX Spectrum

Ach.. zapomniałbym jeszcze mam:

-GameBoy Classic + rzadkie gry

-GameBoy Advance + gry

oraz KOMPUTERY

-Commodore 64 + Datasette + BlackBox v4 + orginalne opakowanie :cool:

-Amiga 500 plus (to ta z 1 mb ramu) + gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam powoli cofam się i badam gry w które grali nasi przodkowie. Na razie najdalsza podróż to '89r a dokładniej Super Mario Land i Tennis na Game Boya (mam wersję Pocket). Z nowszych, to mam Game Boy'a Colora. Reszta z mojej kolekcji to obecna generacja konsol (X360, PSP i NDS). Na allegro co jakiś czas patrze czy nie jest wystawiony żaden NESik w niskiej cenie z pełnym okablowanie i jakąś gierką. Może ktoś z was drodzy forumowicze byłyby skłonny mi go odsprzedać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba ze trzy :laugh: Pegazusy, gdzieś co miesiąc się psuły - a to dżojstik, a to wejście na dyskietki, a raz nawet coś z telewizorem mi się stało - ogólnie to złomiasty i awaryjny sprzęt był. A oprócz tego to mam GameBoya Advanced Color, teraz leży i się kurzy, ale gdy nie miałem kompa to całymi dniami ciąłem w Pokemony, Mario, Woody Woodpecker itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Ja na strychu mam gdzieś Pegazusa i całą masę kartridży do niego :) Pamiętam swoje boje (nie ma to jak przypadkowy rym :P) z wgniatającymi się klawiszami na joysticku i ciągłym rozlutowywaniem się czegoś wewnątrz sprzętu. No i ten niełączący kabel prowadzący do telewizora. Poezja :P Może pora poszukać tego dziadka? To jest myśl... Jutro zaczynam grać w Contrę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Konsole hmm... Trochę by tego było:

-Game Boy (ta szara cegiełka)

-Game Boy Pocket

-Game Boy Color

-Game Boy Advance

-GameCube

-PSX

-Sega Mega Drive

I parę innych o których możliwe że nie pamiętam ^^

Oczywiście wszystkie są w super stanie, na chodzie i posiadają sporo gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie tu jakie macie stare konsole. Ja mam taki zestaw:

-Commodore 64 + Datasette + BlackBox v4 + orginalne opakowanie :cool:

-Amiga 500 plus (to ta z 1 mb ramu) + gry

Od kiedy Amiga 500 czy C64 to konsole :huh:

Commodore wydało tylko jedną konsolę i to z napędem CD (w tamtych czasach to było "COŚ" - nazywała się: Commodore Amiga CDTV i była czarna jak PS2 i po prostu była śliczna :wub:

Ale skoro widzę ogólnie, to i ja się pochwalę iż mam:

Amiga 500

Amiga 500+

Amiga 1200

PSX ("szarak")

Wszystko sprawne i zadbane :happy:

Też mam w planach kupić ZX Spectrum, ale zwykły - nie ZX Spectrum+ no i TIMEX (jeśli znajdę...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, albo miałem jakiś czas temu takie:

psx ( sprzedałem 5 lat temu było w stanie idealnym dotąd mam jeszcze kilka gierek, które odpalam na ps2 )

pegasus ( miałem 3 lata temu, ale się zepsuł, na tą konsolę mam jeszcze tylko Contre i Mario )

gba ( mam do dziś i do tego jeszcze kilka fajnych tytułów )

!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikhail - ps2 i XBOX to według mnie nie są stare konsole, co do reszty to się zgodzę.

KOzel66 - co do psx, jeśli masz konto na allegro to może tam bardzo tanio kupić konsolę sony w super stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commodore wydało tylko jedną konsolę i to z napędem CD (w tamtych czasach to było "COŚ" - nazywała się: Commodore Amiga CDTV i była czarna jak PS2 i po prostu była śliczna :wub:

Posiadałem to cudo. To był pierwszy komputer z wbudowanym napędem CD (płyty do napędu trzeba było wkładać w specjalnych boxach). Udało mi się kupić do niej cztery oryginalne płyty ze składankami gier, płyty zapewne pochodziły z importu (to był 94 rok). Pamięć rozbudowana do 2MB, Game Schark, dwa lata póżniej wcisnąłem do niej HDD Quantum - zdaje się, że 200 megowy. Oprócz tego standardowo CDTV posiadał zewnętrzną klawiaturę i mysz oraz zewnętrzną stację dyskietek 1,44MB. No i gadżet - pilot do sterowania (na podczerwień), który był zarazem padem. Softu nie miałem zbyt wiele - jakieś trzysta dyskietek...

Dzisiaj w "magazynie piwnicznym" posiadam starego Pegasusa, Game Boya oraz niesprawną niestety Playstation z wczesnej rewizji.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...