Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deadfear

Call of Juarez, XII epizod.

Polecane posty

Witam.

Mam taki sam problem jak kolegi Lugi w innym temacie. A mianowicie chodzi o to, iż także mam zaawansowaną Arachnofobię i po prostu nie jestem w stanie przejść epizodu w jaskiniach. Jeśli ktoś mógłby mi przesłać save'a zaraz po zabiciu ostatniego pająka byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link

Właściwie to musiałem przejść całą jaskinię, ale don't worry - oprócz walki z tymi małymi gamoniami, krótkiego sprintu, paru skoków i małego spływu, nic nie straciłeś. A co najlepsze i najciekawsze w tym epizodzie, to dopiero nadejdzie. W każdym razie jest czysto, tylko nie odwracaj się do tyłu :)

Aha, nie byłem pewny jak CoJ zapisuje save'y. Dlatego wrzuciłem 4 pliki do rara, bo myślę, że wszystkie są potrzebne. Jakbym coś skopał to daj znać, jeszcze raz spróbuję.

Spatchowaną, ale nie przypominam sobie, żebym coś ściągał. Czysta z CDA. No nic, trudno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te małe pajace faktycznie są wkurzające. To może spróbuj wpisać kod na god moda i niech Ci przeleci to mama, kumpel czy kto, bo tak naprawdę to tę pająki są przez bardzo krótką część etapu, ale jest ich bardzo dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...