Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemyslaw1995

America's Army 3.0 - Mało Serwerów

Polecane posty

Mam pewien problem. Otóż ściągnąłem America's Army 3.0. Zalogowałem się, zrobiłem treningi (o dziwo, żadnych problemów z zapisywaniem). Dobra, czas na Multiplayer. Wchodzę a tam pełno serwerów, nie chciało mi się czekać aż do końca lista się zapełni więc wchodzę na obojętnie jaki serwer i pykam. I tak z jakieś cztery dni. Ale nie wiem czemu chciałem zmienić nazwę żołnierza ale się nie da, więc mojego żołnierza skasowałem i stworzyłem sobie nowego. Dobra, znowu trzeba przejść treningi, więc przechodzę. Dobra, wchodzę na multiplayer a tam TYLKO 70 serwerów (to nawet nie jest 1/6 tamtego co było na początku) ale dobra, może tak jest chwilowo. Wchodzę na jakiś serwer, ładuje się, a tu nagle wykopuje mnie do menu głównego (co jest). Dobra wchodzę do innego serwera gdzie jest (tak pokazuje) siedmiu ludzi. Wszystko ładnie. Wyskakuje okienko w którym trzeba wybrać drużynę, patrzę, a tam obie drużyny są powypełniane po brzegi graczami. I otóż mój problem: albo wykopuje mnie z serwera do menu głównego albo serwer jest powypełniany (choć o dużo częściej jest to pierwsze) i na dodatek jest bardzo, ale to bardzo mało serwerów. Mógłby mi ktoś pomóc. Jeżeli jest na to patch to prosiłbym o nazwę tegoż patcha albo od razu link z którego mógłbym go ściągnąć. Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!! A jeszcze jedno. Serdecznie polecam tę grę lecz przy logowaniu i graniu radziłbym modlić się do tego w górze żeby żaden problem nie wystąpił (czytałem że jest ich pełno). Do zobaczeni w America's Army 3.0!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche ściągają się na bieżąco, a problem serwerów jest powszechny. Musisz po prostu próbować lub czekać.

Za kilka miesięcy będzie baaaardzo dużo serwerów. Cierpliwości...

Dobra, super, fajnie ale ja miałem bardzo dużo serwerów na początku a później, klops. Tak się nie da grać bo raz mnie wywali do menu głównego albo serwer jest pełny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj, ja mam to samo. ale nie ma na to rady. wyszły już 3 patche, co więcej można zrobić?

Teraz i tak jest lepiej niż na początku - pół godziny wbijania na serwer, zawsze kończyło się tak samo: kick do menu.

A teraz wchodzę, 2-3 sekundy czekania, mapa załadowana i gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u ciebie jest coraz lepiej, tak? Jeżeli tak, to czy instalowałeś patche? A, jeszcze jedno, jeżeli mógłbyś mi podać linki do tych patch'ów to byłbym bardzo wdzięczny bo ja też słyszałem że wyszły patche i spróbowałem je ściągnąć lecz nie mogłem ich znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.

A, tak w ogóle. Jak tam się spisuje najnowszy patch, bo jestem poza domem, a u kuzyna nie mam AA... :/

Nie widzę całkowicie żadnej różnicy. Oczywiście nie jestem jakimś reporterem czy coś że widzę wszystko gołym okiem, choć zdaje mi się że jest więcej FPS (tak mi się zdaje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...