Skocz do zawartości

The Lord of the Rings: The Return of the King


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kumpel sobie kupił i przeszliśmy całą gre w ok.5godzin. Troszke za mało tych misji..Fajnie chociaż, że można grać na 2 graczy. Ale sama gra jest całkiem całkiem..Ładna grafika, rozwój postaci(max jest chyba 20lvl). Najlepiej jest jak wpadnie dużo mięska armatniego(czyt.Orkowie)..Ale jest rzeź, jeszcze jak sie zna wszystkie kombosy i jak sie ma perfect mode. Ogólnie gra nawet niezła, tylko jak ostatnio większość gier->Za krótka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phantom Renegade

Ta trzeba przyznać że misji jest malo i szybko sie je przechodzi.Dużym plusem jest gra na dwoch playerów.Musze ja skądś zdobyć bo ściągać to za długo :D

Najlepiej z półki sklepowej - RoZy :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Wczoraj kupiłem! Superrrr :)

Bardzo wciągające - w ogółe podoba mi się, że to wszystko ma licencję od samego P. Jacksona :) Jakoś tak coraz bliżej filmu - i już można co nieco poprzeżywać :) No i ekstra muzyka, przerywniki oraz super sceny bitewne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Cichacz--

A gra dwie wieze tez licecje filmowa ma? Bo druzyna chyba nie.

Dwie Wieże i Drużyna PIerścieni na konsole mają licencje. Wyszły też takie dwie marne gry bez licencji na PC. Właśnie Drużyna i Dwie Wieże ytlko jakoś inaczej się nazywało...Chyba Road to Isengard (głowy nie dam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster

No i mamy nowy hit !!! Recenzja w czasopiśmie wywarła na mnie ogromne wrażenie .. pierwsze kroki po przeczytaniu CDA pokierowałem do kafejki bo podobno gościu kupił LoTR: Return of the King, ach cóż to było ... odlot ! Na pewno sobie tej gry nie odpuszczę .. !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rain_mans

A właśnie tak przy okazji. Gierka Lord of the Rings - War of Rings jest moim zdaniem ściągnięta z Warcrafta III, totalnie mi sie nie podoba :cry:

Jeżeli ktoś chciałby kupić tą gre to niech się lepiej zastanowi !! Włączyłem ją tylko na chwile tagże może sie myle. W każdym bądz razie najlepiej o niej poczytać, albo pograć w demo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ErBarad
A właśnie tak przy okazji. Gierka Lord of the Rings - War of Rings jest moim zdaniem ściągnięta z Warcrafta III, totalnie mi sie nie podoba :cry:

Jeżeli ktoś chciałby kupić tą gre to niech się lepiej zastanowi !! Włączyłem ją tylko na chwile tagże może sie myle. W każdym bądz razie najlepiej o niej poczytać, albo pograć w demo :wink:

Ale my tu nie o WAE OF THE RING tylko LORD OF THE RINGS: RETURN OF THE KING.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu grałem na moim Xboxie ale co nieco pamiętam:P Przede wszystkim niewiarygodny klimat, rodem z filmu, piękne scenerie, dużo totalnej rozpierduchy, świetna muzyka, bardzo dobrze dobrane elementy scenariusza...

Wadą jest natomiast oczywiście jej długość, no i kto czytał trylogię ten wie że tak jak w filmie, w grze pojawiły się pewne przekłamania, tyle że GRA POWSTAŁA NA PODSTAWIE FILMU a nie książki...

Fajne wstawki filmowe i extrasy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie grałem w demo. Jest to misja w Helmowy Jarze a gra się jako Gandalf. Pierwsze wrażenie - gra jest super. Drugie - gra jest cudna. Trzecie - gra jest genialna :D . Grafa bardzo ładna, klimat tak jak z film no i oczywiście niewyobrażalna grywalność Po prostu HIT :D . Muszę mieć tę grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Gra jak dla mnie jest extra. Fajne misje, dobra grafa, dzwięki też ok.

Jestem przy ostatniej misji. Uderzyło mnie że Gollum jest trudniejszy do pokonania niż Czarni Jeźdźcy. Pewnie zażywał jakieś substancje dopingowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze chce kupić te gre i niewiem czy sie opłaca za taką kase.

Bo czytałem ze krótka ale fajna więć niewiem czy sie opłaca. orginał strasznie drogi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla tych co chcą pokonać Króla Umarłych, nie wybierajcie Aragorna, bierzcie Legolasa...

Nie napierniczajcie z łuku do Króla, chyba że w póżniejszej fazie bo na początku to jest zbędne, podchodzcie do niego i nawalajcie z dwóch mieczy seryjkami... Potem jak pojawia się podmuch śmierci to się chowajcie za skały i z łuku go!:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mortinus

Czy ktoś wie jak odblokować tryb współpracy? Przeszedłem całą gierkę, wszystkie postacie mam na 10 poziomie, a tu ani widu, ani słychu po współpracy!!!Pomóżcie, bo gierka jest naprawdę niesamowita, choć krótka! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak odblokować tryb współpracy? Przeszedłem całą gierkę, wszystkie postacie mam na 10 poziomie, a tu ani widu, ani słychu po współpracy!!!Pomóżcie, bo gierka jest naprawdę niesamowita, choć krótka! :lol:
Tryb cooperative jest dostępny chyba tylko w wersji na konsole...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracowana w każdym szczególe, oszałamiająca jakością wykonania oprawy audio i wideo, dysponująca niewyczerpanymi pokładami grywalności ? na pewno nie sprawi Wam zawodu. Fani filmu mogą liczyć też na dodatkowe atrakcje w postaci wywiadów z aktorami, szkiców, minireportaży i innych dodatków, zwykle znajdujących się na płytach DVD, które tutaj odblokowujemy w trakcie naszego marszu do zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Woszczyna

Uważam że gra ta jest warta zakupu. Jest dużo lepsza od pierwszej części, bohaterowie mogą zdobywać poziomy doświadczenia. Świetne przerywniki filmowe, dzięki którym wczówasz się w świat władcy pierścieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Woszczyna

Dobrym pomysłem był tryb na dwóch graczy, wadą jest praca kamery w niektórych lokacjach. Nowe ataki, świetna grafika - to duże zalety gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, fakt zwykła młócka ale i tak dużo lepsza niż sporo innych.

A i tak jest o niebo lepsza od moim zdaniem strasznie słabego "Fellowship of the Ring" firmy Vivendi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Mi się podoba, fakt zwykła młócka ale i tak dużo lepsza niż sporo innych.

A i tak jest o niebo lepsza od moim zdaniem strasznie słabego "Fellowship of the Ring" firmy Vivendi.

Zgadzam się w całej rozciągliwości (jestem za a nawet przeciw!).

Fellowship of the Ring znudził mnie już po 1,5 godziny. Doszedłem do wierzbi bijącej i .. tyle. Nie chciało mi się grać dalej.

Za to Powrót Króla jest przy Fellowship of the Ring wspaniały. Nie pozbawiony błędów ale wspaniały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uncle Mroowa

Fellowship of the Ring to gra IMO zrobiona wyłącznie dla kasy, tylko zeby zarobić na fanach Ksiązek.

Retrun of Teh King to wspaniała gierka, żadko która mnie tak wciągneła jak ta, wspaniale zrobiony hack&slash.

Szczególnie wymianta tryb współpracy. Ah te godziny spędzone u kumpla, ja na joyu on myszką i klawiaturą. W każdym razie doskonała gierka, choć sprawia wrażenie nudnej, to zapewnia wiele godzin ciekawej rozrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tobiarynka

LOTR to wielkie shit nie da się w to grać.Siedzę przed kompem i napierd*** rękmi w myszkę i klawiaturę.Przeszedłem tak całą grę.Zero myślenia. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nie widzisz sprzeczności pomiędzy "nie da się w to grać", a "Przeszedłem tak całą grę". Zdecyduj się na coś i uzasadnij dlaczego - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...