Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Algidos

Myszka i słuchawki do 350zł

Polecane posty

Witam serdecznie. Kieruję do was takie pytanie.

Tak jak w Temacie, chciałbym kupić po dobrej cenie myszkę i słuchawki.

Myszka:

-Praworęczny

-Zamierzałem się tak zamknąć do 150 zł ( z ewentualną dopłatą jeśli produkt będzie tego wart)

-Głównie używał bym ja do gier typu FPS (Cs Go), nie wykluczam iż chciałbym wykorzystywać ją do Lola, lub ewentualnie do jakiś gier typu Mmorpg :P

-Clawgrip

- Jeśli chodzi czy ma być przewodowa lub bez, nie ma to u mnie wielkiego znaczenia

Słuchawki

-Tak do 200 zł

- Główne zastosowanie do gier i muzyki

- Na ogól słucham muzyki rockowej, metal, punk-rock

- Zależałoby mi również by tłumiły hałas z zewnątrz, oraz były dość czułe (szczególnie do kroków Cs ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Superlux hmc 631 cena około 250zł ale graja jak słuchawki 3 razy droższe poczytaj sobie o nich i nie kupisz nic innego. Słuchawki są zamknięte z mikrofonem.

Myszkę posiadam logitech g402 dostałem w zamian za uszkodzona g400s polecam obie:) Najważniejsze super Logitech dba o klienta w razie problemów ze sprzętem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie patrz na oceny w CDA. Lepiej na tym wyjdziesz.

Kinzu jest mocno taka sobie. W jej cenie są lepsze myszy. Pod claw możesz spokojnie brać TT Saphira.

Ze słuchawek polecone HMC631 będą spoko do gier, ale do cięższej muzyki nadają się tylko tyle o ile.

Osobiście brałbym Superlux HD669 + velcromod, albo Zalman ZM-Mic1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i hmc 631 i hd 669. Wygodniejsze hmc dlatego je kupiłem i dźwięk w muzyce tez bardziej wyrazisty niż hd 669 ale dla mnie te i te graja super, ale żadnym audiofilem nie jestem. Ja po artykule w cd action kupiłem ozone rage st oddałem je na drugi dzień w porównaniu do hd 669 porażka totalna i później kupiłem hmc 631 i jestem bardzo zadowolony. Myszki jak pisałem logitecha. Dodam jeszcze ze pożyczyłem koledze hd 669 bo kupił sobie słuchawki jakieś akg za około 150zl i chciał porównać, on słucha ciężkiej muzyki i powiedział że niepotrzebnie mu pożyczałem bo teraz na swoich nie chce słuchać muzyki:) Porównałem przed chwila słuchawki na dwóch utworach które mi się podobają Martin Garrix - Animals i DVBBS & Borgeous - Tsunami, no i moim zdaniem minimalnie lepiej wypadają hd 669.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...