Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

d0minator

Słuchawki Soundblaster Tactic 3D Furry

Polecane posty

Witam.

Przymierzam się do zakupu słuchawek gamingowych, w których również posłucham sobie muzyki z telefonu (in-door, nie out-door). Przedział cenowy tak w granicach 150-200 zł. To całkiem sporo jak dla mnie, jeżeli chodzi o wydatek na słuchawki, ale rzuciło mi się w oczy to, że praktycznie wszędzie, gdzie nie czytałem w takim przedziale cenowym, słuchawki polecane to Superluxy. Aż trochę to dla mnie dziwne, że praktycznie żadnej innej firmy nie polecacie słuchawek, tylko Superluxy smile_prosty.gif Pochodziłem po kilku sklepach w Szczecinie (Media, Saturn, RTV i inne) żeby posłuchać jak te wszystkie słuchawki grają. Niestety, nie znalazłem nigdzie Superluxów, więc nie miałem okazji ich przesłuchać, ALE...

Ale w Saturnie natknąłem się na słuchawki, co prawda już powyżej mojego przedziału cenowego, Soundblaster Tactic 3D Fury , których dźwięk w porównaniu do wszystkich innych w podanym przedziale cenowym bił na głowę! Jeżeli chodzi o niskie czy o wysokie tony, po prostu różnica O-GRO-MNA! Przy czym zaznaczę, że słuchałem na wszystkich słuchawkach tych samych utworów na tym samym urządzeniu, żeby mieć porównanie. Myślę sobie, kurcze... Słuchaweczki 320 zł w sklepie kosztują, ale dźwięk fenomenalny, jak dla mnie oczywiście. Więc sprawdziłem na necie, że można je zakupić od 180 złotych.

A więc, pytanie mam do Was, co sądzicie o tych słuchawkach? Czy ktoś posiada te słuchawki i może się na ich temat wypowiedzieć? Oglądałem kilka testów na YT i opinie były bardzo pozytywne + test mikrofonu bardzo mi się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto... Bardzo nie warto!

Ze wszystkich słuchawek Creative z serii Tactic chyba tylko Rage mają od nich gorszą opinię.

A słuchawek marek Superlux nie znajdziesz w zwykłym markecie. Jeżeli masz gdzieś w okolicy stacjonarny oddział mp3store to możesz ich szukać tam. Ewentualnie w sklepach dla muzyków.

W każdym bądź razie ręczę ci, że nic od nich lepszego nie kupisz. HD668B i HD669 to w tej chwili najlepsze słuchawki w przedziale cenowym do 200 złotych, a nawet i trochę wyżej. Jeżeli Fury tak mocno cię zaskoczyły, to SL jakością dźwięku zwyczajnie urwą ci głowę.

>Tactic 3D Furry

To jakieś słuchawki dla otherkinów? :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superluxów nigdzie nie znajdziesz w żadnym popularnym markecie bo nie mają fame'u i są brzydkie.

Skoro te Fury dla ciebie są takie dobre to ciekaw jestem jakie będą dla ciebie jakiekolwiek Superluxy.

Jeżeli mamy ci podać też słuchawki do muzyki to napisz jaki dźwięk lubisz/ czego słuchasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto... Bardzo nie warto!

Ze wszystkich słuchawek Creative z serii Tactic chyba tylko Rage mają od nich gorszą opinię.

A słuchawek marek Superlux nie znajdziesz w zwykłym markecie. Jeżeli masz gdzieś w okolicy stacjonarny oddział mp3store to możesz ich szukać tam. Ewentualnie w sklepach dla muzyków.

W każdym bądź razie ręczę ci, że nic od nich lepszego nie kupisz. HD668B i HD669 to w tej chwili najlepsze słuchawki w przedziale cenowym do 200 złotych, a nawet i trochę wyżej. Jeżeli Fury tak mocno cię zaskoczyły, to SL jakością dźwięku zwyczajnie urwą ci głowę.

>Tactic 3D Furry

To jakieś słuchawki dla otherkinów? eyes.gif

Na czym Twoja rękojmia polega?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, no chyba jaja sobie robicie xD Jeżeli mówicie, że Superluxy mają jeszcze lepszy dźwięk niż "taktyki" (których furry ponoć mają złą opinię) to naprawdę jestem ciekaw jak brzmią te słuchawki. W Furry (dla mojego ucha, które może nie jest jakieś audiofilskie) wysokie niskie tony były naprawdę dobre, dźwięk czysty i przejrzysty z głębią. Nie było żadnego szeleszczenia, żadnego przytłumienia itp. jak to w słuchawkach tańszych słyszałem.

No, ale jeżeli SL są słuchawkami studyjnymi, to faktycznie coś w tym może być. Jest kilka sklepów muzycznych w szczecinie w których niby można zakupić te słuchawki, ale czy są dostępne na stanie, żeby móc je przesłuchać, okaże się na miejscu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...