Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

budda93

team fortress 2

Polecane posty

kiedy włączam grę wszystko jest ok najpierw pojawia sie logo vale i gdy juz ma sie pojawic menu wyskakuje coś takiego "engine error No permissions to run 'tf' " wie ktoś co można z tym zrobić??

Juz wiem jak to zrobić ale nadal potrzebuje pomocy to mianowicie nie wiem jak zmienić ręcznie directa 9.0c na 8. i czy wogule sie da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie problemu w punktach

dla XP home edition

1 włączyć blaszka w trybie awaryjnym

2 w miejscu gdzie mamy zainstalowanego steama znalżć folder steam kliknąć PPM wybrać wałsciwości

3 kliknąć zabezpieczenia

4 zaznaczyć użytkowników i kliktąć allow

5 zrestartować blaszaka i gotowe

dla home profesional

1 wejść w panel sterowania

2 otworzyć folder "opcje folderów"

3 zakładka widok

4 na dole listy powinna odznaczyć "Użyj prostego udostępniania plików"

5 kliknąć ok

6 potem do folderu steam

7 kliknąć na kartę udostępnianie i zabezpieczenia

8 wybrać zabezpieczenia

9 zaznaczyć użytkowników

10 kliknąć allow i gotowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z działaniem serwera dedykowanego w grze Team Fortress 2. Serwer jest utworzony ja mogę dołączyć ale inni, którzy chcą ze mną zagrać otrzymują komunikat "Server not responding" Da się temu jakoś zapobiec? Jeśli tak to powiedzcie jak. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku tygodni mam problem tego typu :

- Odpalam Steam'a potem TF 2 i gram około godziny czasem krocej gdy nagle na ekranie pojawiaja sie biale kropki jakby snieg, obraz staje i po kilku sekundach monitor wylacza sie tzn. przechodzi w stan gotowosci ...nic nie pomaga - wylaczanie, wlaczanie monitora na nowo i tym podobne rzeczy - tylko twardy reset działa ;/

Config: WIN XP SP 3

AMD Athlon 64+ 3800

Radeon HD 3650 512 MB aa i stery - najnowsze do tej karty.

1 GB RAM - plyta MSI i zasilka 350 W - gram na full detalach tylko z wylaczonym aa i tym podobne bajery w rozdz. 1024x768.

Zna ktos rozwiazanie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam jeszcze inny problem :lol:

Po ok. 40min grania gra zaczyna mi sie zacinac. jeden taki lag trwa ok 10 sekund i cały czas sie powtarza.

pomyślał bym ze to moj komputer za slaby ale przez te 40 min gra chodzi bez zarzutu.

Uprzedzam wszelkie pytania dotyczące piractwa: Tak mam orginalnego orange boxa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przegrzewa się coś? Sprawdź czymś w stylu Everest albo innym programem temperatury, podejrzewam kartę graficzną. Bo po 40 minutach może się zrobić dość gorąco. Szczególnie po grach z pyro.(taki nieśmieszny żart z mojej strony) :P

hehe :lol:

Sprawdzałem juz tym everestem i temperatury były w porządku. Poza tym wszystkie nawet bardziej wymagające gry nie sprawiają takiego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...