Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Napi(o)r

Football Manager 2008 - aktualizacja

Polecane posty

Przy tworzeniu nowej gry? Czy np po reinstalacji czy np po formacie chciałeś wrócić do gry?

Pliki z bazą danych-uaktualnieniem mają być w folderze DB, czyli masz dobrze. Więc przy wyborze nowej gry powinieneś mieć możliwość wyboru tego update. Opisz dokładnie czy to przy nowej grze, czy przy wróceniu do gry, bo wtedy to już inna bajka jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administrator to twoje konto? Po drugie popatrz czy nie masz dwóch folderów Sport Interactive. Bo kiedyś grając na swoim starym SocketA w FM'a miałem jeden folder, a teraz grając na nowym kompie w FM10 na Win7 mam dwa foldery, jak usunąłem to mi gra go stworzyła sama lol, byc może dlatego że włączona mam opcję HT ?!

Bo jeśli update byłby do innej wersji gry np 8.01 to najwyżej by wyskoczył błąd pod czas tworzenia gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!! Allusers to ja nie usuwałem, ja mam w swoim głównym koncie w moje dokumenty dwa foldery, a jak kiedyś grałem nigdy nie miałem problemów z nie wykrywaniem update. A FM'a to gram od najstarszej wersji jaka kiedykolwiek wyszła.

Spróbuj ściągnąć jakiś inny update, wydaje mi się że jest problem z jednym plikiem(poszukałem na necie) w tym update i przez to może być nie widzialny:/

Spróbuj jeszcze pokazać co zawiera plik "FM 2008 Revolution update" xml w tym pokazanym folderze. Ale najlepiej to ściągnąć jakikolwiek inny update i sprawdzić.

pozdro

edit:

Question:

I've installed the database update to where you said but when I start a new game it isn't listed in the list of databases to start a new game with.

Answer:

This is 99% of the times because you either put it in the wrong directory or you changed the name of the folder (or one of the files). In both cases, the database won't appear in the list where you can select which database to use for your new game. Please double check if you made a mistake.

Jednym słowem, czy zmieniałeś nazwę katalogu?? Bo nie powinno się zmieniać, powinien być taki sam folder jaki był domyślny. Ten text jest o innym update,ale odpowiedz może być taka sama:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>

- <properties version="1.0">

<string id="name" value="FM 2008 Revolution Update" />

<string id="author" value="Adrian" />

<string id="description">Najnowszy update aktualizujący składy na sezon 2010/11, na dzień 3 września 2010 roku.</string>

<string id="version" value="1.0" />

<string id="required_version" value="8.0.2" />

</properties>

Wszystko jest ustawione domyślnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...