Skocz do zawartości

[Sprzedam][Zamienię] CD-Action, Gry Xbox360, Muzyka


Kondziu1988

Polecane posty

Witam!


CD - ACTION

Archiwalne numery CD-Action: 5zł za numer przy zakupie trzech egzemplarzy dwa dodaje gratis.
106, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 123, 125, 126, 128, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165
Zdjęcia poszczególnych numerów będę wrzucał jak ktoś będzie zainteresowany, bo nie chce mi się robić tyle fotek.

XBOX 360

Prince Of Persia Zapomniane Piaski - 50 zł
LOST - 30 zł
Need For Speed Carbon - 25 zł
Halo 3 - 30 zł
NBA Street Homecourt - 30 zł
Fallout 3 - 35 zł
Assassin's Creed - komplet - http://imageshack.us/photo/my-images/52/20120305222740.jpg/

Isnije możliwość wymiany któregoś tytułu na pierwszego Batmana (Xbox 360) przez gametrade.
Ceny do uzgodnienia, jak ktoś weźmie dwie gierki to dorzucę coś na PC (mam kolekcję starszych gierek - Company of Heroes, Prince of Persia itp.)

Płyty z polskim HH

słoń & mikser unhuman EP
KDS - Wspólny projekt
Shellerini & Słoń - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu
PDG Kartel - Shellerini PDG Gawrosz
Okoliczny Element - Schody do nikąd
Fabuła - Dzieło Sztuki
Raggafaya - Karrambol
Kajman - K2
Płyty są nowe, nie rozpakowywane bo to w ogóle nie moja muzyka. Cena od 15 do 20 zł za płytkę.


Filmy DVD

Iluzjonista w reżyserii Sylvain Chomet
Alice Creed - Uprowadzona

Ceny do uzgodnienia, zależy mi na tym aby to sprzedać bo mi zalega. A może komuś się bardziej przyda. Konakt przez forum albo na mail - konrad.wierzchowski@gmail.com

Sprzedane

Call Of Duty Modern Warfare 2 (wersja w metalowym pudełku)
Red Dead Redemmption
DonGuralesko - Totem Leśnych Ludzi
Mass Effect
Call Of Duty Black Ops

Opinie


Pozytywne:
- Zodiak
- nightmoon90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/g/96/20120126162943.jpg/

Płyty pewnie gdzieś są, bo wszystkie wkładałem na szpulę i raczej w nie nie grałem. Nie mam tylko pudełek. Koszt tylu numerów to 20 zł = 3*5 + 2 gratis + 1*5 :) I do tego koszt przesyłki. Chyba, że Wrocław i okolice są Ci bliskie, wtedy odbiór osobisty.

A i najważniejsze, ogłaszam się też w innych mediach więc zastrzegam sobie prawo do odwłoania ofert. Płyta o którą pytasz sprzedała mi się zaraz po wystawieniu tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka za pobraniem raczej nie wchodzi w grę, no chyba, że ktoś się uprze ale ja jakoś nie mam do tego zaufania. Parę razy się przejechałem już na tym, najlepiej byłby kontakt osobisty bądź przez allegro.

Do kolekcji dochodzi Assassyn Creed na Xboxa 360 - wszystkie części które wyszły do tej pory (Brotherhood i Revelation w edycjach kolekcjonerskich). Tyle, że do kupienia jako komplet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, mam nadzieje, że teraz dobrze ;)

Źle. Policz sobie - 2.02 a 8.02. Czyli 8-2=? albo 2+?=8. Podpowiem, że jeszcze nie minął regulaminowy okres. A minie, gdy pod znakiem zapytania znajdzie się 7. Zapamiętaj, bo następnym razem skończy się na oście. - Stillborn

Dochodzi jeszcze parę płyt z CD-Action. Numer 55 rocznik 2000 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Radośnie podbijam licząc na to, że moja zdolność liczenia już się poprawiła.

Ona może i tak, ale nad sarkazmem musisz wciąż popracować :] - Stillborn

Tosz to żaden sarkazm :] - Kondziu

Został zaktualizowany pierwszy post, wieczorem dojdą starsze gry PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ile jesteś w stanie zaoferować za:

AC I

AC II

AC Brotherhood Edycja Auditore

AC Revelation Edycja Kolekcjonerska

Wszystko jest na XBOX 360 - stan idealny. Przyznam szczerze, że bardzo mocno nie zależy mi na sprzedaży bo chcę dokupić jeszcze III w edycji kolekcjonerskiej i sprzedać wszystko razem. No chyba, że ktoś zaoferuje mi dobrą cene :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/photo/my-images/52/20120305222740.jpg/ zdjęcie AC - jutro jak dorwę aparat to mogę porobić dokładniejsze :) Ale tak jak mówię, myślę raczej nad sprzedaniem tego jako komplet.

Cena jest do uzgodnienia, jedyny towar na który nie podaję ceny a przyjmuję oferty. Wszystkie części są nowe kupowane zaraz po premierach w MM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodów do DLC nie ma w tych wersjach, dodatki wszystkie są od razu bo nie ma w Polsce UbiPlay przynajmniej jak ja grałem to wszystkie gratisy były dodane od razu. W Revelation nie grałem w ogole w necie i nic nie ściągałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...