Skocz do zawartości

Kupię grę Dead Reefs


Cryobraz

Polecane posty

Witam. Z chęcią kupię grę Dead Reefs http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7452, która gościła w biedronkach w grudniu zeszłego roku. Interesuje mnie tylko oferta wraz z kartonowym box- em, w którym znajdowała się płyta z grą.

Mała uwaga!!! Płyta bez najmniejszej rysy w stanie idealnym, pudełko też bez większych uszkodzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
W dalszym momencie jestem zainteresowany.

Ja mam tą grę ale tylko wersje ze Stokrotki, Lidla i Macro a także Leclerca, Tesco, Carefoura, Mercurego, Aldika, Bazaru i PDT`a więc sorry

A Poza tym wszyscy zdrowi? Odpowiem ci kulturalnie, bo rozumiem, że na świecie są ludzie upośledzeni.

Ta gra na terenie Polski wyszła tylko i wyłącznie w Biedronce. Biedronka to taki sklep, w którym się robi zakupy. A co znaczy robienie zakupów? Może jak trochę zmądrzejesz poświęcę ci więcej czasu.

Za obrażanie innych dostajesz 7 dni urlopu. No i zapoznaj się przez ten czas z zasadami cytowania - Aiden

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Ork nie oburzaj, bo to jaja były. Swoją drogą tydzień urlopu dostałeś za psi ch... . A ta gierka to jakaś niezła sztampa, skoro nawet na torrentach mało kto ją seeduje. Powodzenia !!!

A Ty dostajesz 20% za niepotrzebny, nieuzasadniony bluzg i kontynuowanie flejma. Gratulacje - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...