Skocz do zawartości

Rootwater


Gość odyniec15

Polecane posty

d04a2961c1585f6e6046e73.jpg

Będąc ostatnio w empiku zobaczyłem płytę. Płyta ta przedstawiała jakiś hotel na skale. Poniżej widniał napis ROOTWATER. Skądś ich znam? Aaa, no tak była jedna ich piosenka na soundtracku z Wiedźmina. Musi być fajne, biorę do kasy.

Miałem rację. Płyta Visionism jest super. Byłem bardzo negatywnie nastawiony do muzyki metalowej, ale ten zespół jest naprawdę spoko. Nie jest to beznadziejne ładowanie ile matka natura dała w gitarę, a bardzo fajnie skomponowane "ciężkie" kawałki. Mogę polecić każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z metalem.

Polecam również kawałem "Hava nagila" który nie znajduje się na tej płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Rootwater wogole nie przypomina SOAD-u. Wprawdzie znam tylko Hava Nagila i rewelacyjny jak dla mnie cover Caje Sukarije. Jeszcze kiedys slyszalem pare kawalkow, i przyznam, ze byly calkiem ok. Na codzien nie slucham, ale to jeden z fajniejszych polskich zespolow grajacych mocna muze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się i przesłuchałem cały krążek Visionism i powiem, że nic mi nie utkwiło. Naprawdę. Ich gra była dosyć ciekawa, byłbym nawet skłonny stwierdzić, że ich styl trochę - ale tylko trochę - przypomina SOAD a w jednym utworze riffy brzmiały trochę jak z Roots Sepultury ;P Niestety, ogólnie nic specjalnego chociaż źle nie jest. Słuchanie ich nie boli, ale nie jest to też pierwszorzędna przyjemność. Takie jest przynajmniej moje zdanie :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...