Dzisiejsze wydarzenia
-
1
:00
14 luty 2012 01:00
Nowy numer CDA 12/2011
No i oto nadeszła pora na nowy numer CDA. Wielu na pewno na niego czekało z niecierpliwością.
Jak zawsze znajdziecie w nim masę recenzji, ciekawych artykułów i nowinek ze świata. Czekają te na was 2 płyty DVD wypchane grami i tym co z nimi związane. Tak więc nie traćcie czasu i biegnijcie jak najszybciej do sklepu.
Przecieki i nowości już wkrótce.
Wydarzenia ze świata gier 0 Komentarzy
14 luty 2012 01:00
Twisted Metal(PC, X360, PS3)
Kolejna już część znanej serii gier. Znowu staniemy na przeciwko przeciwnikom w swoich pojazdach. Mamy do dyspozycji pełny arsenał broni i różnych gadżetów dzięki którym będziemy mogli rozprawić się z naszymi oponentami. Jak zawsze będzie bardzo efektownie, a przygrywać będą nam mocne kawałki. Tak więc zapinać pasy, naładować broń i ruszamy do boju.
Tryb gry: single / multiplayer, PEGI: 18+, Gatunek: Akcja Więcej informacji:
CDA - Twisted Metal
Wydarzenia ze świata gier 0 Komentarzy
14 luty 2012 01:00
Światowa premiera Dear Esther (PC)[Nieoficjalna Data Premiery]
Dear Esther to komercyjna przeróbka moda do Half-Life 2, za którego stworzenie odpowiada studio thechineseroom. Gra rozgrywana jest z perspektywy pierwszej osoby, oraz nie ma tutaj żadnych elementów walki czy sekcji zręcznościowych. Cała zabawa polega na odkrywaniu tajemnic wyspy, na której się aktualnie znajdujemy. Postać w którą przyjdzie nam się wcielić nie posiada ani imienia, ani tożsamości. Podczas rozgrywki towarzyszyć nam będzie męski głos, odczytujący fragmenty listu umierającego żeglarza. Tworzą one bowie całość układanki, które pozwolą nam odkryć prawdę o wyspie. Owy remake wyciska ostatnie soki z silnika Source, tak więc oprawa wizualna będzie na przyzwoitym poziomie.
Tryb gry: single player, PEGI: B/O, Gatunek: Przygodówka Trailer gry - Tutaj
Galeria Screenów - Tutaj
Wydarzenia ze świata gier 0 Komentarzy
