Jump to content
  • entries
    77
  • comments
    412
  • views
    59,895

Black Isle i Apokalipsa Majów

Kwad_rat

349 views

Kiedy w sierpniu Interplay przywracał do życia Black Isle, wszyscy zastanawiali się, skąd wydawca weźmie pieniądze na prowadzenie jego działalności. Napisałem wtedy wpis, w którym gdybałem na ten temat i jak się okazuje, przynajmniej jedna teoria się sprawdza. Tak jakby.

Black Isle planuje zebrać pieniądze na swój projekt za pomocą crowdfundingu. Studio nie skorzysta jednak z pomocy kickstartera, a zbiórkę prowadzi na własnej stronie. Tym samym uniknie całkiem wysokiej prowizji, jakiej życzy sobie kickstarter. A wszystko po to by, jak twierdzą pracownicy Black Isle, uniknąć końca świata. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale oto filmik promujący akcję:

Pieniądze zbierane są by ukończyć projekt PV13, który miał być Falloutem Online, jednak ze względu na utracenie praw do marki przez Interplay, nie jest już w żaden sposób powiązany z tymi klasycznymi RPGami. Projekt możecie wspomóc na stronie studia: http://www.blackisle.com/ . Tam też pojawiać się będą dodatkowe informacje na temat PV13. Ja tylko powiem, że mam już dość nawiązań do cholernej Apokalipsy Majów.0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...