Jump to content
  • entries
    218
  • comments
    1,247
  • views
    133,511

Dzień Niepodległości


zakiewicz

586 views

Czym jest dzień niepodległości? Dzień niepodległości jest amerykańskim filmem niskiej klasy emitowanym czasem w święto polskiej niepodległości.

A czym jest święte polskiej niepodległości? Każdy to odbiera inaczej, dla jednych to będzie okazja żeby się ponapierdalać z policją na marszu, dla innych będzie to okazja żeby idąc nawet po prostu ulicą do sklepu po prezerwatywy o smaku bananowym (Banan (Musa L.) ? rodzaj roślin z rodziny bananowatych, obejmujący około 80 gatunków. Przedstawiciele są typowymi przedstawicielami flory międzyzwrotnikowej Azji, Afryki i Australii. Część gatunków dostarcza jadalnych owoców[2]. Słowo banan pochodzi prawdopodobnie od arabskiego słowa banan co oznacza palec[3], lub afrykańskiego języka wolof, w którym rośliny te określa się mianem banaana[4].) móc popatrzeć się na piękne flagi przy oknach czy balkonach a potem wrócić do domu i dalej planować swój wyjazd do londynu po zarobek.

A jeśli nie potrzebujemy prezerwatyw, to zostajemy w domu. I przeglądamy internet, i tam też jest patriotyzm są jakieś obrazki na kwejku, mimo że za kilka następnych dni będzie to coś w stylu jaka ta polska jest ch****** i że koncertów tu fajnych nie ma, biebera i one direction i innych tam band fajowych.

Ale czy człowiek w ogóle powinien być patriotą? Bo widać że nim nie jest, niektórzy idący w marszu nie po to by walczyć z niemcami oczywiście są ale czy przeciętny człowiek który nim nie jest powinien nim zostać? Myślę że tak bo... Z patriotyzmem jest jak z religią, gdy życie się nie układa, to możemy uwierzyć w boga który da nam jakąś nadzieje... A Ojczyzna co może nam dać? To, że będzie żyć dłużej od nas i mogliśmy być częścią tak wielkiej i wspaniałej rzeczy...

Bo przypominam, w odróżnieniu od niektórych nie jesteśmy krajem zbudowanym przez niewolników, zaludnionym całym wkładem całego świata, na pieniądzach europy. ;)

Nie wiem czemu to napisałem, z jednej strony trochę tęsknie z byciem ,,bloggerem" bo przecież mogłem się tak nazwać, pisząc cokolwiek, dla szacunu na dzielni... No i flagi rzeczywiście mi się spodobały.

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...