Tego się niespodziewałem

Niemamnicka

178 wyświetleń

Hya!

Witam ponownie. Tym razem coś o sporcie, a właściwie o meczu. Ale nie o takim zwykłym meczu, tylko o

Grand Derbi, El Clasico czy jak kto to sobie nazywa. Osobiście jestem fanem Realu Madrid, choć lubię też

Barcelonę. Miałem nadzieję na piękną piłkę, dużo goli i końcową wygraną Realu. Niestety, od pierwszej

minuty meczu Barcelona gromiła Real. Po prostu nie pozwoliła im grać jak zawsze. Już w dziesiątej minucie

meczu pięknego gola strzelił Xavi. Wtedy Real mocno zaatakował, lecz Barcelona szybko pokazała, żeby

czasem nie podskakiwał, bo im pokaże. I pokazała w osiemnastej minucie za sprawą gola Pedro. Kiedy

było dwa do zera Real chyba już się załamał i nie pokazał nic godnego uwagi do końca pierwszej połowy.

Mourinho po golu Pedro pewnie już myślał co by tu powiedzieć na konferencji prasowej, ponieważ o meczu

już nie było co myśleć. Po przerwie Barcelona wyszła na boisko, aby pokazać Realowi gdzie jego miejsce.

Dwie szybkie bramki Davida Villi i nokaut. Po prostu nokaut. Piłkarzą Realu puszczały nerwy, co widać

po tym ile dostali kartek: aż 7 żółtych i jedna czerwona. Dzieła zniszczenia dopełnił Jeffren w dziewięćdziesiątej

minucie meczu. Barcelona- Real 5-0.

Przed meczem dużo mówiło się też o pojedynku gwiazdora Realu Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Pojedynek wygrał Messi 3-0. Jego piękne podania i dryblingi dały Barcy trzy punkty. Za to przy obronie

Barcelony Ronaldo zgasł, bardzo dobrze kryty, pilnowany nie pokazał nic, oprócz głupiego z obu stron