Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darianus

Mass Effect, gra wywala do pulpitu

Polecane posty

Witam!

Otóż mój problem z tą grą zaczął się od razu w dniu kiedy ją kupiłem - było to zaraz po premierze, więc kosztowała jakieś 120 zł - zadowolony z zakupu zainstalowałem gierkę

odpaliłem, zacząłem grać ale zaraz na początku gry po obejrzeniu przekazu z Eden Prime kapitan mówi do nas żebyśmy się zbierali potem ekran robi się na chwilę czarny i gra wychodzi bez niczego sobie do pulpitu pomyślałem sobie może to tylko taki jednorazowy błąd czy coś ale nie od tej pory za każdym razem gra wychodziła do pulpitu w tym samym miejscu. Troche sie zdenerwowałem bo nie po to tyle kasy wydawałem żeby teraz nie móc pograć. Od razu zacząłem szukać pomocy na forach i u pomocy technicznej, robiłem wszystko co radzili: sterowniki i inne cuda ale nic nie podziałało. W końcu wyczytałem gdzieś, że na to może pomóc, a teraz uwaga :rolleyes: CRACK. Zdesperowany po godzinach kombinowania znalazłem to cudo i podmieniłem i rzeczywiście gra nie wyszła do pulpitu tylko w końcu stanąłem z ekipą na Eden Prime, zapisałem więc grę, wyłączyłem i wrzuciłem spowrotem oryginalnego exe. Włączyłem grę pograłem 10 min i znowu wyszła do pulpitu, znowu crack i tym sposobem przeszedłem grę bez ani jednego wyjścia do pulpitu. Chciałem sobie teraz znowu zagrać w Mass Effect i zobaczyłem, że nawet jakiś patch jest to może rozwiąże mój problem ale gra nadal wychodzi w tym samym momencie, a nie chcę znowu grać na cracku i tutaj moje pytanie czy spotkał się już ktoś z takim problemem i zna jakieś rozwiązanie. Kompa mam na athlonie 64x2 i grafice ati. Z góry dziękuję za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzą moderatorzy i nie grzmią że ktoś używa nielagalnych środków by pograć w gre na którą wydał sporo ciężko zarobionych pieniędzy... i to się chwali :)

Należy zacząć od instalacji odpowiednich sterowników do karty graficznej (Dla nVidia to na pewno będą 182.05 - sam teraz gram na takich). Nie wiem jednak jak ma się sprawa z ATI więc zainstaluj najnowsze. (Wogóle to podaj jakiego masz kompa :). W praktycznie wszystkich wypadkach te sterowniki pomogłe więc spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem gdy po raz pierwszy zainstalowałem tą grę i wywalała do pulpitu to zrobiłem wszystko co pisali direct, sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej i Bóg wie co jeszcze, ogólnie to pół dnia nad tym siedziałem i zero rezultatów. Poza tym na cracku gra działa jak powinna, a na oryginalnym exe już nie więc to chyba tutaj tkwi problem. Ja już nie mam na to pomysłów ale boli mnie strasznie to, że muszę uciekać się do takich środków żeby zagrać w legalnie zakupioną grę. Czytałem też, że sporo ludzi z Athlonami ma problem z tą grą.

Mój komp to:

AMD Athlon 64 X2 4200+

2 GB RAM

Radeon 3650

Karta dzwiękowa to jakiś Realtek zintegrowany.

Windows XP Professional SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Z tego co czytałem na forum BioWare to często najlepszym rozwiązaniem na problemy z grą jest właśnie crack. Jeżeli nie sprawia on problemów to raczej się tym nie martw bo jak widać BioWare nie ma nic przeciwko temu. Niestety "spece" z Demiurge są mniej utalentowani od jakiś crackerów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...