Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Irnz

Rozwiązany: Laptop/Laptop 2w1/Tablet

Polecane posty

Zastanawiam się nad nowym sprzętem przeznaczonym głównie do oglądania filmów (YT,PlayerTVN,twitch itp).

Chciałbym aby wyświetlacz posiadał wysoką rozdzielczość w proporcjach 16:9 lub 16:10 tak aby przyjemnie się oglądało filmy, chyba że warto się zainteresować innymi proporcjami,

Myślałem o którymś z lenovo yoga, tylko pytanie czy warto i jak tak to który,

Budżet...

Byłbym wdzięczny za propozycje z przedziału 1000-2000zł i czy warto np dopłacać właśnie ten 1k PLN w celu wyższej wydajności czy innych bajerów(?)

Dzięki i czekam na propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu  moje pytanie, czy np lepiej wziąć tablet z androidem, czy tablet z w10 (są jakieś różnice między tabletem z w10 a laptopem? Bo jeżeli nie to preferuje tablet)

a może te urządzenia 2w1,

Ogólnie mój tablet już odchodzi z tego świata, pada mu dotyk wszystko działa tragicznie wolno o ile wgl działa (Tablet to Lg gpad 8.3)

Szukam czegoś w zastępstwie tylko z większym ekranem w proporcjach 16:9 16:10 i rozdzielczością przynajmniej 1920x1080/1200,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz o filmach przede wszystkim, to brałbym laptopa. Oglądanie filmów na tablecie - i to nawet 10 calowym - jest mało komfortowe. Sam mam Galaxy Tab 4 i na dłuższą metę wpatrywanie się w taki ekran jest męczące. Oczywiście można, ale jak nie ma pod ręką nic większego. No chyba, że oczekujesz dużej mobilności, często podróżujesz, to owszem, tablet będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...