Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Treser

[S] Laptop Packard Bell 15.6" i3 380M 6GB GT 420M 500GB

Polecane posty

Cześć i czołem.

Oferuję na sprzedaż laptopa marki Packard Bell z serii EasyNote, model TM85. Posiada on przekątną ekranu 15.6" z rozdzielczością 1366x768. Na pokładzie znajduje się dwurdzeniowy procesor Intel Core i3 380M z częstotliwością taktowania równą 2,53GHz, 6GB pamięci RAM, karta graficzna GeForce GT 420M z 1GB własnej pamięci oraz dysk twardy 500GB. Sprzęt jest w pełni sprawny, matryca nie ma praktycznie żadnych rys, obudowa zewnętrzna także prezentuje się dobrze. Laptop jest w kolorze czarnym, nie ma podświetlanej klawiatury, gwarancji także mu brakuje. Jest na nim zainstalowany Windows 10 i zdaje się działać poprawnie. Bateria trzyma niestety dosyć krótko, jednakże jako "stacjonarny komputer przenośny", laptop ten sprawuje się przyzwoicie ;) Poza radzeniem sobie z typowo biurowymi zastosowaniami, sprzęt ten także potrafi sprostać średnio wymagającym grom. Cena jaka mnie interesuje za to cudo, to okrągłe 1100zł. Dla zainteresowanych mogę zrobić i podesłać zdjęcia laptopa. Preferuję odbiór osobisty na terenie miasta Kraków. Mogę także sprzęt wysłać pocztą/kurierem, jednakże w przypadku używanego sprzętu elektronicznego, z własnego doświadczenia wiem, że lepiej widzieć co się kupuje :) W ostateczności mogę też zamienić się za jakiegoś smartfona z systemem android, lecz tutaj nie mam praktycznie żadnych konkretów na myśli - może być nowy, może być używany - rozważę wszystkie propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...