Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlaq

Tablet za ok 1500

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem tabletu, kwota, jak w temacie ok 1500zł. Znalazłem model, który wydaje się spełniać moje oczekiwania. Mam na myśli Lenovo Yoga 2 w wersji z Windowsem. Generalnie myślałem o dołożeniu kasy i kupieniu iPada ale odpadł z bardzo prostego powodu. Programy do filmów nie zawierają jednego kodeka audio i oglądanie stało się niemożliwe. 

Czytałem, że Yoga 2 ma bardzo dobre parametry, długi czas na baterii a Windows by mi pozwalał odpalać jakieś starsze programy z który korzystam na co dzień. Przy czym zauważyłem, że dostępność tego modelu z Windą bardzo spadła, nie wiem z czego to wynika (androroid wciąż jest). Jakieś opinie na jego temat, które by pozwoliły mi podjąć ostateczną decyzję? Albo kontrkandydaci?;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem w tej cenie będzie najprawdopodobniej ten model: http://www.zadowolenie.pl/komputery-i-laptopy/tablety/lenovo-tab2-a10-70l-10-1-fhd-2gb-16gb-lte-android-4-4-pearl-white-za010077pl-1 - dobra jakość wykonania oraz klasyczny, prosty wygląd to tylko dwa z jego licznych plusów. Dodatkowo jest to wydajna konstrukcja wyposażona w świetną matrycę sprzyjającą czytaniu. Polecamy! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...