Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TvSuperStar

The Secret World

Polecane posty

Witam,

Szukałem i szukałem, niestety takiego tematu nie znalazłem więc postanawiam założyć. Chciałbym złożyć w całość kilka wiadomych informacji z filmików, oficjalnej strony gry i stron polskich lub ewentualnie posłużyć pomocą w tej kwestii ( zastrzegam jednak, że informuje bardziej na zasadzie przedstawienia produktu i możliwości stworzenia miejsca do wypowiedzenia się na jego temat a nie wypisywania nowych newsow i opisywania całej gry- od tego są strony fanowskie ).

Co to w skrócie The Secret World ? Jest osadzoną w czasach współczesnych gra mmorpg. Świat jednak jest pełen mitów, legend i tajemnic. Wśród lokacji zobaczymy choć Londyn czy Nowy Jork. Ma zapewnić innowacyjną rozgrywkę jaką nie spotkano dotychczas w innych masowych grach online oraz umożliwić rozgrywkę nawet kilkuset rywalizującym ze sobą osobom w jednym miejscu.

Co nieco o grze:

a) Rozwój postaci:

- w grze nie będzie klas postaci, jak i leveli choć role ( tank, healer ) na pewno w jakiś sposób się pojawią

- rozwijać postać będziemy poprzez wykonywanie zadań i odkrywanie nowych zawartości

- gracz będzie mógł grać jak chce, połączy walkę magią z walką np. karabinem a umiejętności mają być liczone w setkach

-skille będziemy łączyć w tak zwane decki ( 7 umiejętności pasywnych i 7 aktywnych ) tworzone dzięki przez kołom umiejętności dzięki czemu postaci będą mogły się od siebie diametralnie różnić, twórcy jednak przygotują zestawy które pomogą początkującym graczom stworzyć postać będącą spójną całością

-" story line " będzie stworzone przez Ragnara T?rnquista jeśli kogoś to pociesza ;)

b) Frakcje:

-Do dołączenia przygotowano nam 3 frakcje, Iluminati, Templars oraz Dragons i pomiędzy nimi będzie odbywać się tryb pvp

c) Kilka z lokacji ( posłużę się najbliższą stroną :) )

- Dzikie wybrzeże http://www.cdaction.pl/news-20483/the-secr...zeze-wideo.html

- Egipska pustynia http://www.cdaction.pl/news-23893/the-secr...tyni-wideo.html

-Posępne wzgórza http://www.cdaction.pl/news-24666/the-secr...orza-wideo.html

-Jednak tak jak wcześniej powiedziałem, odwiedzimy również Londyn, Nowy Jork czy też Seul

d) Grafika, dźwięk

-O grafice można powiedzieć, w sumie tyle, że nie będzie ani Japońskiego stylu, kreskówkowego, baśniowego czy też pokroju star wars: the old republic lub DC Universe. Podobnie do poprzedniej dużej produkcji FC-age of conan grafika ma być maksymalnie realistyczna. Niestety po ostatnim filmiku ( na stronie cda ) zdania co do tego aspektu się dosyć mocno podzieliły bo grafika wcale nie wyszła taka cudowna jak sobie to wyobrażano. Twórcy na szczęście mają jeszcze trochę czasu.

-Z moich domysłów, najprawdopodobniej będzie oparta na silnik aoc

-muzyka ma być klimatyczna, tyle mi wiadomo :)

e) Płatności

-prócz podstawki opłacać będziemy abonament

-będzie dostępny sklep w którym zakupimy rzeczy nie dające żadnej przewagi nad nie płacącymi, prawdopodobnie jedną z takich rzeczy będą ciuszki

d) Wersja językowa

- o tej nic nie wiadomo lecz tu bym nie miał specjalnie optymistycznych myśli, gdyż Funcom ponad podajże rok temu rozwiązał współpracę z firmą cd-project w wyniku czego choćby nowy dodatek do aoc nie został spolszczony

To by było na tyle. Data premiery jest przewidziana na 19 czerwca 2011 co oznacza, że o klientów bić się będzie z Terą Online oraz świetnie się zapowiadającą się Guild Wars 2. Mimo tego, że wiele ludzi wieszczy szybki upadek tej produkcji to mam osobistą nadzieję ( choć nie wykluczam a nawet skłonny jestem bardziej poświęcić czas GW2 ), że Funcom zdaje sobie sprawę z konkurencji i mimo obaw wyda na świat produkt dokończony, grywalny i ciekawy.

Pozdrawiam

Ps. Beta trwa. Jeśli temat się powtórzy, przepraszam, wysyłam drugi raz, bo nie widzę go na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, napisałem ten temat dawno, miesiące przed premierą gdy byłem nią zajarany a chciałem jakiegoś równego age of conan mmorpg. Niestety trochę później gra mnie zaczęła odrzucać kolejnymi newsami, a i sam przestałem grać powoli :)

Klimat ponoć faktycznie kosi, ogółem gra zebrała dobrą ocenę od Monka, ale tak jak w przypadku SW: TOR o niej ucichło.

Funcom jest firmą z świetnymi pomysłami, dobrą realizacją ( potem już gorzej ) i licze na to, że pokaże coś co mnie przyciągnie do komputera ... age of conan 2 ( dreams ! ) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...