Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Macieq6

Dark Messiah of Might & Magic - Bład wczytywania głownego menu

Polecane posty

Mam problem z grą "Dark Messiah" otóż w owej grze wyskakuje mi błąd przy wczytywaniu menu gry

Błąd ten wygląda tak jak ten poniżej

badph0.jpg

(Screena wziąłem z internetu iż po zawieszeniu tej gry komputer mi się całkowicie zawiesza i trzeba resetować)

Mój komputer spełnia zalecane wymagania.

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wyłączyć DEP dla Dark Messiah- uruchomić Panel Sterowania.

W panelu sterowania/SYSTE/Zaawansowane ustawień systemu/Zaawansowane/Ustawienia/Zapobieganie wykonywaniu danych/

zaznaczyć opcję Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej.

kliknąć przycisk Dodaj/w którym należy wskazać plik uruchamialny EXE (mm.exe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówiłeś i nadal nie działa :(

Usuń Dark Messiah i zainstaluj go ponownie i zmienić domyślną ścieżkę instalacji (żadnych polskich liter w ścieżce instalacji) na przykład:

C:\Ubisoft\Dark Messiah , C:\Dark Messiah , D:\Ubisoft\Dark Messiah , D:\Dark Messiah

I zrób to co napisałem wyżej (1...)

Jeśli tak i nie pomogło to:

Spróbuj zwiększyć plik wymiany

Jeśli dysponujemy 1GB RAM, to powinniśmy ustawić wielkość równą 3 x 1024 MB czyli 3072 MB.

Plik wymiany powinien być niepofragmentowany, dlatego najlepiej by miał stałą wielkość. Ustawiamy tę samą obliczoną wielkość dla Rozmiaru początkowego i maksymalnego. Zlikwiduje to możliwość fragmentacji pliku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Gdy pierwszy raz zainstalowałem Messiasha to mogłem przejść tylk jeden poziom, podczas wczytywania drugiego gra wywalała się w identyczny sposób jak na tym screenie. Teraz zainstalowałem znowu i raz załadowało się ale wywaliły się tekstury a gra nie chciała wrócić po alt+tab. Teraz wywala się na ładowaniu albo w ogóle nie startuje (ekran miga i koniec). Wyłączyłem DEP, zainstalowałem znowu w innym miejscu, na pamięć wirtualną zarezerwowałem min 3072 mega i dalej są problemy. Mam win XP Celerona 3.2GHz 1 GB ram karta ATI EAH4350 512MB

Wyrównałem pliki wymiany i zdefragmentowałem dysk. Na początku wszystko działało ale wywaliły się tekstury, pomogło alt+tab. Teraz w trakcie gry słychać jakieś piski i trzaski a po jakiś 20 min gry znowu wyskoczył ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...