Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

[PSP] Patapon 2 - pytania o rarepony i poziom trudności.

Polecane posty

Witam wszystkich Wszechmogących :). Na wstępie - nie wiem, czy to właściwy dział na tematy o problemach (to moja pierwsza wizyta w dziale konsolowym, w razie czego proszę o łagodny wymiar kary ;)), ale dział "Gry - Pomocna dłoń" w dziale "Handheldy" nie istnieje :blink: (może ktoś zwyczajnie zapomniał zaktualizować regulamin, ewentualnie uwzględnia on zmiany, które jeszcze nie weszły w życie :)), więc "Gry" wydaje mi się w miarę odpowiedni :). Zwłaszcza, że z działu "Gramy" -> "Pomocna dłoń" konsolowcy są regularnie przeganiani :).

Do rzeczy, mam garść pytań dotyczących Patapon 2.

1. Jaki poziom trudności jest najlepszy dla osoby, która z "jedynką" jakichś szczególnych trudności nie miała? Czy hard nie jest zbyt ambitnym wyborem ;)?

2. Czym się różnią poziomy trudności poza sposobem aktywacji "Hero mode"?

3. Jakie rarepony będą odpowiednie dla konkretnych "profesji"? Nie chciałbym wtopić jak w jedynce, gdzie zbytnio polegałem na łatwopalnych Mofeelach :).

4. Jak wygląda kwestia awansowania Pataponów - jeśli np. zwykłego przekształcę w Pyopyo, to będzie on na pierwszym poziomie czy zachowa poziom Patapona "źródłowego"?

PS Tylko bez spoilerów, proszę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :).

Mam jeszcze jedno pytanie - czy można bezkarnie zmieniać poziom trudności w dowolnym momencie? Czy też zmiana poziomu => gra od nowa? No i nie ukrywam, że niezbyt satysfakcjonuje mnie Twoja odpowiedź na pytanie 3 :), na pewno poszczególne "odmiany" mają jakieś predyspozycje do konkretnych profesji (czytałem charakterystyki, ale takie suche dane to trochę za mało), szkoda by było wtopić z surowcami :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja gralem na medium, na hardzie nawet nie probowalem i bylo OK. I owszem mozna zmieniac bezkarnie :D

2. Nie wiem czym sie roznia, bo gralem tylko na medium :P

3. Najlepiej ladowac w Mogyuun, sa dosc wolne, ale za to bardzo silne. Te ze slabszym eq. beda obrywac, ale te z legendarnym biegaja nieco szybciej. Ogolnie nie powinno sie budowac armii skladajacej sie tylko z jednego rodzaju pataponkow. Troche tego - troche tamtego, ale podstawa, to Mogyuun. W 6 osobowych oddzialach powinien znalezc sie jeden Wagyanba (lvl 10 Gyaba) na czele.

4. Kazda forme danego Patapona levelujesz osobno.

Powiem Ci jeszcze jaki bohater najbardziej wymiata. Najlepiej jest zrobic Dekapona-Barsale (of course 10lvl) i zdobyc maske Zuddongyu (pierwsza z zestawu nazywa sie Dogyuun), tylko nie bardzo pamietam gdzie mozna ja zdobyc :/ i oczywiscie dac bohaterowi najlepsze eq. jakie znajdziesz. Jest szybki, bardzo szybko bije w fever i srednie hity zadaje po 2-3k.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny dziękuję, mam jeszcze jedno, chyba już ostatnie pytanie - czy w Patapon 2 są bossowie, którzy mogą zeżreć Patapona razem z czapką (czyli trzeba stworzyć wówczas nowego)? Bo tak patrzę i widzę, że w "statystykach" wyświetlanych po misji nie ma już pozycji "Lost caps".

PS Wygląda na to, że hard był odpowiednim wyborem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...