Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablonoriega89

Monitor za 500 zł

Polecane posty

jeśli chodzi o gwarancje na piksele jedną z najlepszych ma LG :

LG W2043T ~500 zł

lub tak jak napisał filipbawol można kupić BENQ G2220HD który ma trochę gorsze warunki gwarancji ale jest za to większy

najlepiej jeszcze jakbyś podał konfiguracje kompa do którego będzie monitor podłączony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry komputera są podane w mojej sygnaturce.Biorąc po uwagę fakt ze moja karta graficzna ma 768 MB pamięci to nie chciałbym monitora ze zbyt wysoką rozdzielczością natywna.

Tak więc 1920x1080 jest zdecydowanie za wysoka.Wydaje mi się że rozdzielczość 1280×1024(lub niższa) była by optymalna do mojego komputera.Jak sądzicie ?

PS. Czy to prawda że większość gier nie obsługuje rozdzielczości optymalnych dla panoramicznych monitorów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX460 poradzi sobie z większością gier w 1920x1080 chyba że zamierzasz grać na DX11 wtedy będzie problem z płynnością (czytaj Metro 2033)

ps. zależy z jakiego okresu gry weźmiesz :P

wszystkie nowe gry bez problemu obsługują rozdzielczości panoramiczne stosowane w większości monitorów LCD

rozdzielczość optymalna to jest ta z którą monitor został stworzony, tzn. natywna

w przypadku polecanego Benq jest to 1920x1080 i granie w niższej rozdzielczości może spowodować utratę jakości obrazu

jeśli zamierzasz katować Metro 2033 w DX11 możesz się zastanowić nad mniejszym bratem Benq czyli G2020HD ~450 zł

tylko że jest nieopłacalny bo G2220HD można już dostać za 478 zł

http://www.agito.pl/monitory-lcd/benq-215-...d.0.344741.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...