Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Ipod Touch/Iphone

Polecane posty

Witam :) wiem że jest to dział poświęcony konsolą przenośnym a skoro urządzenie apple potrafi pokazać iż produkcje, ukazujące sie obecnie na Ipod Touch/Iphone nie odbiegają od tych znanych z konsol przenośnych.<pod względem grafiki do PSP jeszcze tym grą brakuje lecz jest lepiej niż na Ds,ale kto powiedział iż grafa jest najważniejsza?? grywaność przede wszystkim a to gry na platformę apple oferują z pewnością>

To dlaczego by nie założyć takowego tematu tutaj na forum??

Więc oto taki temat zakładam :)

W tym temacie można by opisywać/polecać/proponować bądź pytać o dane:

-gry,pogramy i wszelkie rodzaje aplikacji na urządzenie Apple.

Mam nadzieję iż takowy temat jest dobrym pomysłem bo jak dla mnie takowego tutaj nieco brakowało.

Przy okazji już zapytam dlaczego po aktualizacji do IOS 4 <Ipod Touch 3G 32Gb> nie pojawiła się aplikacja GameCenter oraz iBooks ?? <bo wiem że w wersji beta tego IOS takowe się pojawiały>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem grafiki do PSP jeszcze tym grą brakuje lecz jest lepiej niż na Ds,ale kto powiedział iż grafa jest najważniejsza?? grywaność przede wszystkim

No sorry, ale grywalnością gry na Iphone nie pobiją gier na DSa. Brakuje ryśka i tradycyjnych klawiszy. A jak sam napisałeś, grafika nie jest najważniejsza, a grywalność :)

Iphone nie jest dla mnie konsolą do gier. To jest telefon.

PS. Może jeszcze założyć temat o Ipad'zie? Przeca to też handheld...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w gry na iphone i musze przyznać ,że grywalność stoi na wysokim poziomie :D zwłaszcza gry gramy w symulatory lotu :) i obracamy ekranem :D grafika też niczego sobie. Musze przyznać ,że iphone jest Smartfonem idealnym do gier. Już nawet producenci gier wypuszczają specjalne wersje na Iphone. Ostatnio grałem na nim w wolfensteina 3D. aż się łezka w oku kręci.

Jeśli chodzi o pozostawienie tego tematu to jestem ZA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się czepiasz @bleub i potym co piszesz raczej nie miałeś większego doczynienia z tymi urządzeniami, nie napisałem że grywalnością iPod Touch/iPhone bije Ds

brak rysika też mi coś jeśli ktoś potrzebuje rysika do tego urządzenia to zakazu kupna nie widziałem, ale ekran jest na tyle dobry iż rysik jest zupełnie zbędny, brak fizycznych klawiszy fakt czuć namacalny krzyżak jest dobrze lecz to kwestia wprawy.

A to dlaczego iPod Touch/iPhona nie uznać jako konsolę przenośną powiedz mi czego brakuje temu urządzeniu do grania < w produkcje jak na innych platformach mobilnych>??

Gry wyglądają naprawdę ładnie, dotykowy ekran sprawdza się w większości tytułów znakomicie o grach wyścigowych nie wspominając akcelerometr działa wyśmienicie a grafika jest na wysokim poziomie.A co do ipada to spory procent ludzi kupuje go właśnie do grania <chociaż ipad jest zbyd duży dla mnie do mobilnego grania dlatego to urządzenie jest właściwie sam nie wiem dla kogo przeznaczone i nie interesuje mnie to szczególnie.>

@Riad69 ThX za poparcie w sprawie pozostawienia tego tematu.

Gdyby temat został jeszcze przypięty na stałe jak inne o mobilnych konsolach mam nadzieje że będzie większe popracie w tej sprawie :).

P.S wystarczy jeszcze popatrzeć jaką obszerne bibliotekę gier/aplikacji oferowana i za jakie ceny na tą platformę jest zdumiewająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji już zapytam dlaczego po aktualizacji do IOS 4 <Ipod Touch 3G 32Gb> nie pojawiła się aplikacja GameCenter oraz iBooks ?? <bo wiem że w wersji beta tego IOS takowe się pojawiały>

GameCenter będzie w iOS 4.1, a iBooks jest już teraz (przynajmniej ja go mam na swojej taczce). Jeżeli ty nie masz iBooks'a to może zobacz czy w Apple Store nie ma go do pobrania, bo już nie pamiętam czy go doinstalowałem czy może był po aktualizacji.

Co do grania na Iphone/Ipodzie Touch to jest to jak najbardziej możliwe i bardzo przyjemne. Jak dla mnie Iphone/Touch przebija zarówno PSP i DS-a. Dlaczego? A dlatego, że jest dużo bardziej mobilne (swoje PSP w ciągu 2 lat użytkowania miałem po za domem kilka razy, DS również jest dość spory). A Ipoda mogę zabrać ze sobą praktycznie zawsze. Większość gier idealnie nadaje się do pogrania na przerwie czy w autobusie, ale znajdą się też pozycje na dłuższe granie. Do tego najważniejsze - cena gier. Jest masa dobrych, darmowych gierek, a najdroższe płatne tytuły to kwota 30-40 zł, a sporo świetnych gierek można dostać za kilka złotych, czyli tyle ile kosztuje gra na komórkę, którą przejdziemy w 30 min... Do tego co chwile są przeceny, więc nawet droższy tytuł można upolować za grosze (wystarczy być cierpliwym ;P). Więc PSP i DS najnowszymi grami po 100-200 zł mogą się schować, przynajmniej w naszym kraju, gdzie gry na te platformy mają kosmiczne ceny. Jedyne co może denerować w Ipodzie Touch to bateria. O ile słuchając muzyki starcza ona na około 36h, o tyle przy graniu są to jakieś 2-3 godziny ciągłego grania. Mało, ale od grania mam komputer, a granie na Taczce traktuję jako dodatek, gdy jestem po za domem, więc w zupełności ten czas mi wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian faktycznie iBooks jest w AppStore ale kiedy ja jestem na amerykańskie konto zarejestrowany pewnie ksiażki po polsku nie będą ;p.A baterio jest jedynym minusem jak wspomniałeś w urządzeniu ale przy 100% da rade pograć w rozbudowane tytuły sporo.

@FireStone jeżeli bardziej podobały ci się gry na Ds niż na iPod Touch ale to nie znaczy iż urządzenie nie nadaje się do grania poprostu co kto lubi :)

A temat ten niech nie przeradza się w wojnę Ds vs iPod Touch bardzo bym prosił, poto temat założyłem tak jak wyżej napisałem "by opisywać/polecać/proponować bądź pytać o dane:

-gry,pogramy i wszelkie rodzaje aplikacji na urządzenie Apple" i mam nadzieję iż się bedzię stale rozwijał w takowym kierunku a nie co jest lepsze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam iPhone'a jako konsolkę do gier. Mam ją już długi czas (kolejne modele) i według Mnie, przebija DS i PSP. Dlaczego? Bo ma tysiące tytułów, wiele z nich jest dobrych, lub bardzo dobrych, są niskie ceny i co najważniejsze, są bardzo grywalne. A to, że przycisków nie ma? Dla Mnie to nawet plus, bo dzięki temu iPhone jest stosunkowo mały i designerski :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...