Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Venderein

Wiggles - problem z dojściem do twierdzy

Polecane posty

Witam, ostatnio postanowiłem ponownie zagrać w Wiggles i jak na razie przekopałem się trochę w głąb, gadałem z hipisami, potem z dziadkiem. Dałem mu chomiki i w zamian dostałem mapę do twierdzy trolli . Tylko, że nie wiem jak mam kopać ;( Podajcie tak w przybliżeniu jak mam kopać, bo dokładnie sie pewnie nie da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mamy problem poziomy są generowane losowo i nigdy nie wiadomo gdzie to jest ja niestety nie dokopałem sie(ze względów psyhologicznych bo ile może wytrzymac człowiek z latającymi skalpami i 10 klatkami na sekunde?[naprawde miałem 10 klatek i praktycznie brak tekstur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już dotarłem, trzeba się było jeszcze bardziej w dół dokopać :) Teraz szukam tej hipisowskiej babki bo powiedział żę będzie czekać przy bramie do podziemnego świata, ale ofkors nie wspomniała gdzie ona jest :/

Jeszcze jedno: Wie ktoś gdzie na tej mapie są wróżki czy coś w tym stylu?Na wikipedii coś jest że niby niedaleko pustelnika są i jak zrobisz dla nich questa to dadzą Miecz Ognia.

Aha, i jak konkretnie wygląda to przejście z jednego świata do drugiego, bo chyba niedługo mnie to czeka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Hipiske znajdziemy oczywiście przy bramie. Gdy ją zobaczysz pojawi się "scenka" rozmowy z wiedźmą (hipiską). Pamiętaj! kiedy przyniesiesz jej pierścień życia otworzy ona wrota na jakiś czas. Przed otwarciem lepiej spakuj wszystko, i podejdź wszystkimi karłami do bramy. Brama znajduję się na samym dole planszy. Zapewne będzie do niej prowadzić jakiś długi tunel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...