Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Street Fighter IV - kody

Polecane posty

Jak w temacie - są jakiekolwiek kody do tej gry??? Pytam bo przechodzę sobie Arcade Mode i gdy gram Guile'm to ni cholery nie mogę pokonać Setha, blokuje za każdym razem Ultra, Sonic Booma robi jakoś dziwnie szybciej niż ja (jakby nie robił chargera), no i ten jego Zangiefowy chwyt - też wszystko przebije i nie da się zablokować. Męczę się już kilka dni i nic. Z Ablem miałem problem, bo ten jego throw sporo HP zabiera i też go nie da się zablokować, ale w końcu waliłem w niego Sonicami, potem kick z obrotu i chwyt, taką kombinacją go załatwiłem, ale Setha nie mogę udupić, nawet na trybie Easiest.

Swoją drogą - koszmarnie nie zbalansowane postacie - Zangief ma za silny throw (co do góry podrzuca), Bisonem całą grę można przejść High Kickami, Dhalsimem to już po prostu tylko punch i teleport a grając Chun-li wystarczy zapędzić przeciwnika pod ścianę i kickami walić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm o kodach nie słyszałem ale jest łatwa taktyka na Setha na najniższym poziomie trudności. Wystarczy po prostu go spamować z silnych kopów jak "wślizg". Oczywiście kiedy ucieka staramy się go gonić skacząc do niego i kopiąc z góry następnie znowu spamując "wślizgi". Trzeba też pamiętać o blokowaniu się w odpowiednich momentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...