Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alex09

Skacząca kamera w grach

Polecane posty

Witam. Mam problem z kamerą w grach. Krótko mówiąc - zawsze przeskakuje w prawy dolny róg. Komputer jest z lutego tamtego roku. W FPS'ach to jest jeszcze do zniesienia, zmienie sobie przycisk na alt ale np. w takim assassin's creed to już nie mogę sobie poradzić. Pisałem o tym problemie już na innym forum ... i dalej to samo. Doradzili mi:

*wymianę myszki na tą z innym wejściem - dalej to samo na obydwu myszkach. Na starym sprzęcie z tą samą myszką nie było tego problemu.

*Nowe sterowniki - to też nie przyniosło efektu.

Moglibyście coś mi poradzić? Z góry dziękuję.

@edit:

Jako, że to raczej nie wina gier załączyłem mój problem w dziale "Sprzęt". Mam nadzieję, że dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w systemie mysz działa poprawnie? W innych programach? Jeśli tak to jest wina gier, albo samej myszy bo np. jest jakaś niestandardowa. W Battlefielda grałeś? I co? Jechała kamera w prawy górny róg? To znaczy że masz piraty ale nie słyszałem żeby takie zabezpieczenie było w AC II...

[edit]

Ahhha! Już wie o co Ci lata. (chyba) Kamera sama nie idzie... i chyba nie jest to wina myszy. Sprawdź czy kamera nie jedzie w ten róg po wciśnięciu "A" jeśli tak - sprawdź w konfiguracji gry konfigurację klawisza "A".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych piratów! Oryginalny system XP, oryginalne gry.

Jeżeli ktoś mnie nie zrozumiał - przepraszam. Nie umiem tłumaczyć. Chodziło mi o to, że po użyciu PPM kamera skacze w prawy dolny róg. W battlefielda nie grałem. AC jedynka :).

Do soboty niestety nie będę miał dostępu do komputera. Gdy wrócę mogę wam nagrać film jak to wygląda chociażby w Call Of Juarez.

Wgranie wszystkiego od nowa chciałem zachować jako ostateczność.

@Edit: Problem ten zauwyażyłem tylko w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...