Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Gra przez LAN - gry nie działają.

Polecane posty

Jak w temacie. Ale dokładniej - sprawdzałem z bratem Quake 2 i Age of Empires 2, stawiam serwer, on się podłącza i gra hula przez ok 5 min a potem on ma zwiechę. Tyle że menu gry itd działa, ale sama gra się odłącza od mojego serwera i po prostu po chwili wywala go do menu. Mamy router, ja jestem na kablu a on na wireless.

Każda pomoc się przyda, bo przyjechał na wakacje i się nastawiliśmy na grę przez sieć a tu lipa :/

[EDIT] - Parę nowych faktów odkryliśmy. Odłączyliśmy kabelek z netem od routera i zawiesiliśmy ochronę firewalli. Gramy w Quake, gramy i gramy. Już się cieszymy że wszystko ok ale - lipa - jemu znowu się zawiesiła gra i wyskoczyła w Q ikonka problemu z połączeniem. I dodatkowo mała teoria iż: ja i on mamy połączenie z internetem i z routerem (czyli de fakto siecią), ale między nami (mapowanie jego dysku i choćby ta gra) połączenie jest i nie ma. Chyba w równomiernych odstępach. Akurat zawsze jak chcieliśmy pograć to zawsze udało się trafić i udało mu się podłączyć, po chwili następowało odłączenie i po tym próba pingu od niego do mnie i na odwrót - i nic. Po kilku minutach znowu połączenie między naszymi kompami działa, znowu próba gry i tak w kółko.

Brat poszedł do kumpla spytać czy nie ma on czasem kabla długiego, to zobaczymy czy na kablu jak się podepnie będzie tak samo.

[EDIT2] - No niestety kabla nie ma :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...