Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisczU

Rozwiązany: Test Drive Unlimited - pedał gazu przestaje działać

Polecane posty

Witam. Gram w TDU na padzie Logitech Rumble Pad 2 i mam pewien problem. Gdy włączam grę i wchodzę do jazdy swobodnej wszystko działa dobrze. Spokojnie mogę ruszyć i jechać. Ale w chwili gdy się zatrzymam pedał gazu przestaje działać. Zmieniałem przyciski za to odpowiedzialne i nic. Skalibrowałem też pada w panelu sterowania i nic. Co robić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o to, że jeśli trzymając pedał hamulca naciśniesz pedał gazu to nic się nie dzieje. Jeśli tak to z twoją jest wszystko ok. To wina gry bo tak twórcy ją zrobili. Według mnie po to aby lepiej odwzorować rzeczywistość, bo podczas normalnej jazdy raczej nikt nie używa jednocześnie gazu i hamulca. Ale co do przemyśleń twórców to nie wiem na pewno. Ja tak samo nie mogę na kierownicy i jeszcze u nikogo nie widziałem, żeby to działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o to, że jeśli trzymając pedał hamulca naciśniesz pedał gazu to nic się nie dzieje. Jeśli tak to z twoją jest wszystko ok. To wina gry bo tak twórcy ją zrobili. Według mnie po to aby lepiej odwzorować rzeczywistość, bo podczas normalnej jazdy raczej nikt nie używa jednocześnie gazu i hamulca. Ale co do przemyśleń twórców to nie wiem na pewno. Ja tak samo nie mogę na kierownicy i jeszcze u nikogo nie widziałem, żeby to działało.

>>>>>>Człowieku ja chcę normalnie jechać i hamulca nie trzymam. Wciskam tylko pedał gazu i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...