Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inside

Samoistne resety komputera.

Polecane posty

Witam moj sprzet opis jest ponizej. Te resety sa dość dziwne bo np jak gra mi jakas chodzi jaka kolwiek czy to l4d czy cs czy no co kolwiek komputer się nie zresetuje za to resetuja sie np jak korzytsam z przegladarki do internetu jakiejkolwiek tylko zalezy od strony internetowej np sfora.pl hyper.pl itp zaczyna migac ekran i albo po jakims czase zostaje czarny albo reset (nie wszytskie np demoty chodza normalnie). Albo mam uruchomina gre plus gg jak jestem w grze jest super zrzuce na pasek scina albo reset. Dodam ze miałem kiedys cos takiego samego tyle że mialem zasilacz megashit mial okolo 4.6 V na 5voltowej lini wymienilem go na powercop 400Wat jak byl nowy mial 4.98 a teraz ma 4.68 i dzieje sie to samo co o tym sądzicie według mnie to wina zasilacza aha dodam ze maszyna jest na maxa wykrecona temperatury sa wrecz wspanałe proc max 50 przewaznie cos kolo 40 kilku grafa max 45 przewaznie jakies 39 przy uruchomionych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na początek kompa na pożądnym zasilaczu. Twój kwalifikuje się do wymiany.

PS. Wstaw tu i ówdzie jakiś przecinek lub kropkę, bo ciężko to się czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam jak sprawdzić a nie mam zamiaru kupować nowego zasilacza do tej maszyny bo to jednak jest już złom. Na październik mam zaplanowane wymianę komputera. Niedało by sie zrobić czegoś aby ten zasilacz wytrzymał do czasu aż wymiennie komputer ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz może i dobrze, ale pierw trza mieć kase na ten zasilacz watpie zebym za 20 zł kupil juz nawet nie mowie pożadny zasilacz tylko jaki kolwiek :D Wracam do mojego pytania nie da sie jakos podnieść chociaz troche tego napięcia ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że taka delta wytrzyma do października ? A jeszcze jedno pytanko jak będe kupował komputer to jaki zasilacz polecasz do kompa Phenom x2 3.1GHz + plyta głowna z możliwością odblokowania rdzeni plus GTS 250 plus 500GB dysku 2GB ramu 2 Napedy plus dodatkowe 2 wiatraki a i zeby wytrzymał krecenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...