Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuchpodlizuh

Straszny problem z monitorem!

Polecane posty

Jak w temacie mam problem z monitorem. Na komputerze (swoją drogą dość starym) zaczął się pojawiać dziwny błąd. Mianowicie obraz znika i pojawia się, mniej więcej w odstępach 2 sekund. Razem z tatą przeskanowałem go antywirusem (najnowszą wersją Asquare, czy jakoś tak) i po trudach usunęliśmy sporą ilość wirusów. Niestety problem pozostał. Wtedy przeinstalowaliśmy sterowniki do karty graficznej, odkurzyliśmy wnętrze kompa i ciągle to samo!!! Monitor jest co prawda dość stary, ale taki błąd nie powinien się przecież sam z siebie pojawić. Co jeszcze dziwniejsze podczas odpalania gier (np. Wow) nic nie mruga. Co prawda grafika wygląda biednie, ale nic się nie dzieje. Spróbujemy jeszcze podłączyć mój monitor, ale chwilowo bardzo proszę o pomoc. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze LCD czy kineskop? Po drugie odłącz i podłącz monitor ponownie może coś z sygnałem. Podociskaj kabel od zasilania. Jeśli jest już bardzo stary no to cóż - to jeden ze sposobów umierania wyświetlacza.

[EDIT]

no i sprawdź kartę graficzną...

[EDIT II]

może to "mruganie" to artefakty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca to wina kineskopu (którego warto by już w końcu wymienić na LCD), bo jak napisał kolega przy grach monitor nie mruga więc to może problem z systemem albo kartą graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...