Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cierp

Rozwiązany: Mass Effect 2 - problem z romansem

Polecane posty

Od początku gry starałem się często rozmawiać z Mirandą, lecz pogadaliśmy jedynie dwa razy na początku gry i po misji lojalnościowej, kiedy indziej miała niby dużo pracy. Co dziwniejsze zainteresowanie wyraziła Tali na końcu gry, mimo iż mniej się nią zajmowałem. Podczas kłótni Miranda-Jack wybrałem neutralną odpowiedź więc nikt nie był obrażony. Przechodzę grę drugi raz i chce wiedzieć jak to rozegrać.

Pytanie z innej beczki - czy po imporcie save'a z ME2 będę miał taką samą ilość punktów prawości/egoizmu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że grasz facetem :P. Może skopałeś coś w dialogach. Gadaj z nią jak najczęściej (po każdej misji minimum), wyczerpuj wszystkie tematy. Ogólnie staraj się podlizywać - znaczenie mają opcje dialogowe po prawej stronie (z reguły góra to odp na +, środek na 0, dół na -), zawsze wybieraj + :). Oczywiście musisz zaliczyć misje lojalnościową na +. To chyba wszystko. Co do sejva to nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj o WSZYSTKIE tematy, łącznie z jej pochodzeniem, rodziną, siostrze. misję zrób koniecznie i wybierz opcję, żeby Miranda pogadała z siostrą. podziękuje ci. a w sporze Jack vs Miranda musisz wybrać opcję prawości albo egoizmu. jak masz za mało punktów, wybierz opcję za Mirandą, a kiedy już uzbierasz ich odpowiednią ilość, idziesz do pokoju Jack i tam ją już "udobruchasz" ;P. gadaj z Mirandą podczas każdej wizyty na statku. możesz też dawać te same tematy. wystarczy przeklikać. wątek romantyczny powinien się sam rozwinąć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...