Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazzakollo

Xbox 360 Pytanie

Polecane posty

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Elite_Halo_3..._Fable_2/i8859/

Czy ten XBOX 360 to ta najnowsza wersja , czyli Jasper, na pewno wszystko z nią okej ? I czy podczas przewozu się nie rozwali ?

Lepiej kupić w Bydgoszczy w Mediamarkt Xboxa 360 elite za 1200 zł z Sprinter cellem i potem dokupić fable 2 gold za 80 zł razem 1280 zł ,

czy kupić wyżej wyżej wymieniony zestaw , z Pure , Lego Batman, Fable II i Halo 3 za 1099 ? Tyle że Fable II nie gold , tylko zwykła, ale czy te 2 dodatki wporwadzają aż takie zmiany ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wszystko z nią okej ? I czy podczas przewozu się nie rozwali ?

1) Skoro jest sklepowa (kupowana w sklepie, nowa) to chyba musi być z nią okej? ;)

2) Czemu miałaby się podczas przewozu "rozwalić"? Zależy czy kurier będzie rzucał paczkami o ścianę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt , chodzi mi o szansę uszkodzenia :D Ale najbardziej obchodzi mnie czy to Jasper... A po drugie , czy Fable II zwykłe dołączane w tym zestawie jest dużo gorsze bez dodatków niż w GotYE ?

Bo tak , za Elite za 1200 ze sprinter cellem dałbym 1200 , plus ok. 80 za fable 2 = 1280.

A tu mam za 1100 i mam Fable 2 zwykłego , Pure, Halo 3 (a nawiasem - jest tryb single w halo 3? ) i Lego Batman za 1100 . A jeśli chciałbym dokupić sprinter cella, wyszło by 1220. I wtedy bym miał 4 gry ( Lego Batmana nie liczę , i tak nie będę w to grać) , a za 1280 był miał dwie. Czyli wychodzę 40 zeta na czysto. Tylko pytanie , czy warto mieć za mniejszą cenę zwykłego Fable'a 2 ? Aż tak różni się od GoTyE ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko napisane, że to nowy model, po szczegóły radził bym się skontaktować z sklepem. Jeśli chodzi o Fable, właśnie wróciłem ze sklepu (wersja goty) z tą grą, obczaję te dodatki i może coś potem napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co , warto brać ten zestaw ?

Zestaw z Ultimy : Halo 3, Pure , Fable 2 zwykłe , Lego Batman = 1100 zł , + 210 zł za splinter cell : Conviction = 1310

Zestaw z Media Markt : Conviction , 1200 zł + Fable 2 gold = 1280 zł

Czyli kupując zestaw z ultimy , i dokupując splinter cella, płacę 3 dychy więcej, ale mam dodatkowo fable , pure i batmana i halo 3. Co prawda Fable 2 zwykłego, ale aż tak dużo nie wnoszą.. To co - warto brać tego za 30 zł więcej ? Bo wg mnie tak, bo tracę tylko na Fable , ale te dodatki to nie warto dla nich zachodu.. Czyli za te 30 zł mam jeszcze Pure, Halo i lego Batmana... To co lepiej wg. was ? I orpócz tego w Ultimie 5 procent rabatu na wszystko.. To zawsze coś :D A nawet jakb te gry nie były takie super.. To zawsze tylko 3 dychy , i parę gier więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co , warto brać ten zestaw ?

Zestaw z Ultimy : Halo 3, Pure , Fable 2 zwykłe , Lego Batman = 1100 zł , + 210 zł za splinter cell : Conviction = 1310

Zestaw z Media Markt : Conviction , 1200 zł + Fable 2 gold = 1280 zł

Czyli kupując zestaw z ultimy , i dokupując splinter cella, płacę 3 dychy więcej, ale mam dodatkowo fable , pure i batmana i halo 3. Co prawda Fable 2 zwykłego, ale aż tak dużo nie wnoszą.. To co - warto brać tego za 30 zł więcej ? Bo wg mnie tak, bo tracę tylko na Fable , ale te dodatki to nie warto dla nich zachodu.. Czyli za te 30 zł mam jeszcze Pure, Halo i lego Batmana... To co lepiej wg. was ? I orpócz tego w Ultimie 5 procent rabatu na wszystko.. To zawsze coś :D A nawet jakb te gry nie były takie super.. To zawsze tylko 3 dychy , i parę gier więcej.

A nie lepiej Ci kupić w tym sklepie http://www.3kropki.pl/p/0/4/xbox_360_elite.php ?

A gry, które Cię interesują dokupisz sobie osobno i taniej wyjdzie.

Polecam Allegro np. http://allegro.pl/item1052270353_splinter_...folia_x360.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...