Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielu1983

Problem z wyświetlaniem full screen

Polecane posty

Witam

Mam problem z wyświetlaniem gier w full screenie na moim laptopie ( sygnaturka). Domyślna i rekomendowana rozdziałka to 1366 X 768 i taka jest. Już któraś gra z kolei nie chce się wyświetlić w pełnym ekranie. Niezależnie od zmiany rodziałki w grze nadal odpala się w oknie. Ostatnio takie problemy były z Hitmanem a teraz z Just Cause. Ma ktoś jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zaktualizować sterowniki od grafiki. Innej opcji nie widzę... Możesz też spróbować uruchamiać starsze gry w trybie zgodności z win xp i jako administrator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ściągam stery, zobaczymy czy pomoże...

P.S. nie pomogło, ale znalazłem rozwiązanie. W grze majwyższa rozdzielczość jaką mogę ustawić to 1280 X 768 a ekran mam na 1366 X 768 i wtedy odpala w oknie. Pomogła zmiana rozdziałki na pulpicie na 1280 X 768 czyli na tą obsługiwaną przez grę i wtedy odpala normalnie. Hmmmm Dziwne. Jedyna sprawa to taka, że ciągle będę musiał się bawić w zmiany res..

dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie masz podłączonego drugiego monitora do laptopa, albo TV? To jest tak, że, przynajmniej w nVidii ustawiania się np. klonowanie obrazu (na obu urządzeniach ta sama rozdzielczość i ten sam obraz, chyba, że nie da się wyższej wyświetlić) i z tego powodu mogą dziać się takie rzeczy (nawet, jak drugi ekran jest wyłączony), choć to tylko czyste spekulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz ręcznie spróbować edytować pliki konfiguracyjne w grach, które nie chcą Ci zaskoczyć w natywnej ekranu.

zmienisz sobie rozdzielczość na taką jak Ci pasuje..

Gorzej jak nie ma opcji widescreen..

Obraz będzie zniekształcony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...