Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumis500

Rozwiązany: Battlefield bad company 2 - punkbuster

Polecane posty

Mam problem.Gdy wchodze na servery rankingowe wyskakuje blod ''Musisz zainstalowac i uruchomic program Punkbuster.Aby muc grac na obslugiwanych go programach." czy ktos wie jak naprawic ten problem.A i prosilbym o szczegoly w calym procescie instalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągasz stąd wersję PBSetup odpowiednią dla Twojego systemu operacyjnego - http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Najlepiej ściągnij to na pulpit.

2. Uruchom, przeczytaj i zaakceptuj zasady użytkowania.

3. Kliknij przycisk "Add a Game" i wybierz z listy Bad Company 2.

4. Sprawdź czy program automatycznie znalazł ścieżkę do folderu w którym znajduje się zainstalowana gra.

5. Kliknij przycisk "Check for Updates".

6. Zaczekaj aż program zakończy sprawdzanie czy jest dostępna nowsza wersja PB. Jeżeli tak, zainstaluj.

Jeżeli zasłaniasz się papierkiem, a po prostu Tobie się nie chce poświęcić czasu na trening czytania i pisania, to chciałbym zaznaczyć, że do niczego tak w życiu nie dojdziesz.

Popatrz sobie również na podpis kolegi kravena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysleksja nie pozbywa Ciebie umiejętności poprawnego PRZEPISANIA czyjegoś nicku...zapraszam zresztą do mojej sygnaturki.

Po drugie, musisz zainstalować punkbustera do katalogu z grą, jeżeli trzeba to zaktualizować. Teraz, temat ten był na forum poruszany setki razy wystarczy użyć opcji szukaj. Pozostaje również wujek google...

ps. myślę, że szybciej zdobędziesz pomoc jak zaczniesz poprawnie pisać. Twój sposób pisania sprawia, że człowiek zupełnie nie ma ochoty pomagać. Tyle mojego wymądrzania się :)

ps. Aldaron127 okazał się łaskawszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...