Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yappan

Nie działająca ppłyta z WOTLKiem

Polecane posty

Witam.

W ostatnim czasie zakupiłem WoW: Battle Chest oraz WotLKa. Płyty z Battle Chesta zainstalowałem bezproblemowo. Jednak płyta WotLKa nie działa na moim laptopie. Napęd czyta płytę, tzn. burczy - pierwszy raz słyszałem, żeby napęd mi tak burczał. Potrawi trochę płytę i koniec. Z kolei na moim PCie płyta jest czytana bez problemów. Nadmienię, że płyta po takim burczeniu jest gorąca, a kiedyś już miałem problemy z napędem.

W czym tkwi problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że napęd po prostu nie czyta dwu warstwowej płyty WotLKa zdarza się tak na starych napędach/bądź uszkodzonych

rozwiązanie zgrać płytę na PC (wystarczy pliki skopiować) przenieść na Laptopa i zainstalować lub ściągnąć 3gb patch Wotlk przez Updatera bądź ręcznie wystarczy posiadać wpisany w koncie klucz do WotLKa aby móc korzystać z pełnych praw do nowego dodatku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przerzucić pliki na laptopa i z ciekawości włączyłem instalator. Jednak uruchomieniu Instalatora na PCie pojawia się kumunikat Blizzarda, że nie może wypakować jakiegoś pliku .xml ponieważ mam brudny napęd DVD. Wcześniej tego nie było. Czy to może być wina płyty?

@Edit Teraz wsadziłem płytę do napędu PCta, żeby z nią nie latać i instalka się uruchomiła sama z siebie. Już sam nie wiem o co chodzi. Ale wystąpił problem z instalowaniem =D

@Kolejny Edit Przeniosłem pliki instalacyjne (Instaler i Direct X tak dla bezpieczeństwa), jednak wyskakuje mi komunikat: No installer data could be found. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support.

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...