Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

acy

Problem z nagrywarką CD/DVD Samsung SH-S223C (?)

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam problem z nagrywaniem Audio CD. Otóż kiedy załaduję utwory, nagrywarka wypala je jako jeden utwór. Kiedy przełączę w zewnętrznym odtwarzaczu CD na następny utwór wyświetla się kolejny numer lecz jest pusty. Wszystkie są jak wspomniałem w pierwszym. Nagrywarka: Samsung SH-S223C Sata. Program nagrywający: Burrrn, Nero, Ashamoo Burning. Prędkość zapisu x16. System: Windows XP SP3.

Dość dziwna sytuacja, ponieważ kiedy miałem w innym komputerze nagrywarkę ATA wszystko było w porządku. Oczywiście przy tych samych ustawieniach.

W Nero poradziłem sobie bez "bez przerw między ścieżkami". Z tym tylko że np. koncertowe wydania niestety mają przerwy. Na starej nagrywarce zaznaczenie tej opcji powodowało prawie niesłyszalną przerwę, a każdy utwór był osobno nagrany. Z Burrrn kłopot występuje.

Może problem ma związek z systemem? XP i napędy Sata nie są zdaje się najlepszym rozwiązaniem, bez wgrania dodatkowych sterowników. W biosie mam ustawione: "OnChip Sata Type" na "Native IDE". Zrozumiałem, że napędy widziane są jako IDE.

Proszę o informację co i gdzie muszę przestawić aby każdy utwór był widziany jako osobny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...