Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warman

WoW, a internet Aster

Polecane posty

"Bońdziorno"

Chciałbym prosić o opinię ludzi, którzy grają w WoW'a i posiadają internet firmy Aster o tym jak to wszystko ze sobą współgra? Tzn czy są jakieś okrutne lagi albo czy np. istnieją w ogóle problemy z zalogowaniem się itp. Czytałem parę postów w necie na ten temat, ale nie wiem czy są to wyjątki czy może reguła dla tego dostawcy...

Z góry dzięki za info

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec u mnie jest tak :

-problem z logowaniem ( prawie caly czas a juz w weekendy wieczorami to poprostu regula... ) zatrzymuje sie na "succes" i ciao

- jak juz nawet sie zaloguje to chwile jest ok a pozniej 20000 ms i Dissconect...

-lagi pojawiaja sie nagle i sa zabojcze... pomimo ze interent jako taki (czytaj to przegladania stron , sciagania plikow dziala jak powienien) to gry online sa skazane na meczarnie...

probowalem juz wszystkiego ... przeszedlem kilka razy cala sciezke pomocy Blizarda... przeinstalowywalem windowsa... odinstalowalem antivirusa... i wylaczylem zapore... nic z tego...

prosilem... grozilem (tym w Aster) ... i jedyne co uslyszalem to ze wina lezy po stronie blizarda ... jesli inni gracze nie maja z tym problemow a ja bedac abonentem Aster mam to chyba troche dziwne - nie?

ja osobiscie jestem prawie pewien ( i potwierdzilo to pare osob ktore troche na komputerach i internecie znaja) ze Aster prawdopodonie blokuje porty (lub ogranicza)...ale nie chca sie przyznac... a wrecz zaprzeczja a ja niestety inny chmozliwosci juz nie widze...poprostu nie ma szans zeby bylo cos innego bo poprostu grac sie nie da...

generalnie w poniedzialek ide rozwiazac umowe ( na szczescie wlasnie sie konczy)...

Jesli masz jeszcze wybor to mocno sie zastanow zanim wezmiesz internet z aster zwlaszcza jesli chcesz grac w WoW-a...

(przy D2 tez mam ten lub podobny porblem wiec to prawdopodobnie chodzi generalnie o gry online)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...