Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacper03

Głośniki Logitech x-530 wydają dziwne głosy.

Polecane posty

Potrzebuję pomocy mam te głośniki niecały miesiąc i od początku czasami słychać z nich pyknięcie (dosyć głośne) i zdarza się słyszeć cichą muzykę lekko zakłuconą jak w radiu :ohmy: muzykę słychać tylko na najniższej głośności a pyknięcia różnie . Pomocy. :icon_cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka to defekt fabryczny tego modelu. U mnie też przy niewielkiej głośności sprzęt zachowuje się jak radio i odbiera jakąś rosyjską stację. Natomiast pyknięcie, czyli przebicia wynikają też z ogólnej wrażliwości sprzętu. Niestety nie bardzo da się coś z tym zrobić.. O ile wiem w X-540 problem też występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak opisał to mój przedmówca jest to wada fabryczna wszystkich modeli tych głośników, a od natężenia tej muzyki jaką jest rosyjskie radio, a raczej jedna z ich stacji zalezy to gdzie mieszkasz. Czyli poprostu od zasięgu tego radia. Mój kumpel ma od ponad roku identycznie tylko jemu w tylnych satelitach leci na " muzyka "

A z tego co wiem nowszy model taki jak X-540 już tego problemu nie ma, ale ręki sobie nie dam uciąć bo różne opinie krążą po sieci. Tak więc jedynym ratunkiem jest wymiana głośników lub odizolowanie ich przez naprzykład owinięcie szczelnie kabla folią lub jak to nie pomoże to samych membran głośników. Ale to już jest kombinowanie we wnetrznościach sprzętu, lecz ten ostatni sposób ponoć pomaga.

Pozdrawiam i życze miłej nauki rosyjskiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co wydawałem 300zł na te głośniki... jak pierwszy raz usłyszałem te gadanie miałem obawy czy coś mi nie odbija. :tongue: Ale dzięki za pomoc.

PS.Czy da się ustawić jakąś polską stację bo to faktycznie brzmi jak rosyjski (lub niemiecki)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem te głośniki i leciało coś w stylu rosyjskiego radia. Na moich S200 ostatnio też mam taki problem. Gofer radził kiedyś, żeby owinąć kable (albo i głośniki) folią aluminiową, bo są słabo ekranowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...